در مراسمی با حضور رییس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین، هیات رییسه و استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹ این دانشگاه افتتاح شد و آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر علیرضا مهرعلیان رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین در این مراسم ضمن تمجید از همت مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در راه اندازی یک مرکز واکسیناسیون مناسب با رعایت کامل استانداردها، اظهار امیدواری کرد تا با سرعت گرفتن روند واکسیناسیون، هرچه سریعتر این بیماری کنترل و نابود گردد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد محبی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان قزوین نیز در این مراسم ضمن شکرگزاری بابت راه اندازی مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹ و قدردانی از دست اندرکاران این امر، واکسن را وسیله ای در راستای اراده ی الهی دانست و افزود: امیدواریم با خواست خداوند و تلاش زحمت کشان حوزه ی سلامت، هرچه زودتر این بیماری منحوس ریشه کن شود.

شایان ذکر است؛ با راه اندازی این مرکز، مقرر شده دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین شامل استادان، کارکنان و دانشجویان به نوبت و با اعلام زمان بندی واکسینه شوند.