در اولین دوره جشنواره سراسری رشد، ویژه کانون های فرهنگی و دانشجویی، فرزین جلیلی از دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین موفق شد با کسب رتبه برگزیده و برتر کشور در بخش تئاتر صحنه، افتخار دیگری برای این دانشگاه به دست آورد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این جشنواره که به دلیل شرایط کرونایی به صورت مجازی در بخش های مختلف برگزار شد و دبیرخانه ی آن در واحد خوراسگان مستقر بود، در بخش تئاتر صحنه، فرزین جلیلی از دانش آموختگان این دانشگاه موفق شد با کسب رتبه برگزیده و برتر کشور در بخش تئاتر صحنه، افتخار دیگری برای دانشگاه  آزاد اسلامی قزوین کسب کند.

گفتنی است، شرکت کنندگان در این جشنواره با ارسال فیلم های اجرای تئاترهای خود و به دلیل تعداد و کیفیت آثارشان از سوی هیات داوران مورد ارزیابی قرار گرفتند که به دلیل ارسال آثاری متعددی هم چون ” سربازان گمنام “، ” قطار جنوب “، ” لیلا “، ” یک قدم تا خدا “، ” به گل نشستگان ” و ” بی گناه ” از سوی فرزین جلیلی و به دلیل کیفیت بالای این آثار، از سوی هیات داوران به عنوان رتبه اول و برتر این جشنواره دست پیدا کرد.

شایان ذکر است، فرزین جلیلی دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی گرایش بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی قزوین است و دبیری کانون فرهنگ و هنر این دانشگاه را بر عهده دارد.