در مراسمی با حضور دکتر اصغر کشت کار، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر علی اکبر طارمی به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی و دکتر احمد مرتضوی به عنوان سرپرست اداره کل حوزه ریاست این دانشگاه منصوب و معرفی شدند و هم چنین از زحمات حجت الاسلام و المسلمین علی صفی خانی از مدیران باسابقه فرهنگی این دانشگاه با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این مراسم که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دفتر ریاست برگزار شد، دکتر کشت کار، سرپرست دانشگاه، ضمن تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران باوفایش، در سخنانی با اشاره به لزوم وجود چرخش نخبه گان، تغییر مدیران را در جهت توسعه و پیشرفت بیشتر دانشگاه دانست و گفت: مطمئنا با انتصاب مدیران شایسته، هم فکری، مشارکت جمعی و استفاده از تجارب مدیران قبلی، می توان فعالیت های بهتری در دانشگاه صورت داد.

وی افزود: بنده در طول مدت چندماه که در این دانشگاه مشغول به فعالیت هستم از نزدیک شاهد زحمات و فعالیت های بسیار خوب حجت الاسلام و المسلمین صفی خانی بودم؛ ایشان با سال ها خدمت گزاری، منشا برکات فراوانی برای دانشگاه آزاد اسلامی قزوین بوده اند که جا دارد از ایشان تقدیر و تشکر کنم.

دکتر کشت کار تصریح کرد: هم چنین برای دکتر طارمی در معاونت فرهنگی و دانشجویی آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و امیدوارم با حضور ایشان خون تازه ای در رگ های فعالیت های فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه تزریق شود.

وی در ادامه یادآور شد: معاونت فرهنگی و دانشجویی یکی از مهم ترین حوزه های دانشگاه است، چرا که در بسیاری از خدمات به صورت مستقیم با دانشجویان در ارتباط است و امیدوارم دکتر طارمی، ضمن بهره مندی از تجارب ارزنده حجت الاسلام و المسلمین صفی خانی و با ترسیم و اجرای برنامه های متناسب در جهت سیاست های عالیه نظام و دانشگاه حرکت کند.

دکتر کشت کار در پایان گفت: برای پست مدیرکلی حوزه ریاست، با پیشنهاد مدیران دانشگاه و با توجه به سوابق درخشان مدیریتی، دکتر مرتضوی را برای این پست در نظر گرفتیم و با تشکر از زحمات دکتر طارمی در مدت زمان تصدی این پست، برای دکتر مرتضوی آرزوی موفقیت و سربلندی می کنم.

در ادامه این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد محبی، رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان قزوین ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت امام حسین(ع) در سخنانی با تشکر از زحمات چندین ساله حجت الاسلام والمسلمین صفی خانی در پست های مختلف دانشگاه، به خصوص معاونت فرهنگی و دانشجویی گفت: ایشان در سالیان متمادی همیشه در جهت ارتقای جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی و در چارچوب منویات مقام معظم رهبری و ولایت فقیه حرکت کرده و منشا ثمرات فراوانی در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین شدند.

وی افزود: هم چنین ضمن تبریک به دکتر طارمی و دکتر مرتضوی برای این عزیزان در معاونت فرهنگی و دانشجویی و حوزه ریاست، از خداوند متعال موفقیت و سربلندی را مسالت دارم.

سپس، حجت الاسلام والمسلمین علی صفی خانی معاون سابق فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت امام حسین(ع) در سخنانی با تشکر از حمایت های دکتر کشت کار در این مدت گفت: در این چند سال تلاش کردم تا در جهت سیاست های عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری و هم چنین ارتقای برنامه های فرهنگی در این دانشگاه حرکت کنم و خدا را شاکرم دانشگاه آزاد اسلامی قزوین همیشه به عنوان یکی از دانشگاه های برتر در زمینه های فرهنگی در سطح استان و کشور مطرح بوده که کسب افتخارات متعدد در جشنواره های استانی، منطقه ای و کشوری و در رشته های مختلف شاهد این امر است.

وی در پایان گفت: بنده نیز به سهم خودم انتصاب دکتر طارمی را به معاونت فرهنگی و دانشجویی تبریک عرض می کنم و هرگونه کمک و تجربه ای که لازم باشد نسبت به انتقال تجربیات برای ارتقای فعالیت های فرهنگی در این دانشگاه دریغ نخواهم کرد. هم چنین ضمن تبریک به دکتر مرتضوی بابت انتصاب جدید، برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی می کنم.

در ادامه این مراسم، دکتر طارمی، سرپرست جدید معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت امام حسین(ع) در سخنانی با تشکر از حُسن اعتماد دکتر کشت کار برای تصدی این پست گفت: از اینکه سرپرست دانشگاه به بنده اعتماد داشتند تقدیر و تشکر می کنم. امیدوارم با کسب تجربیات چندین ساله حجت الاسلام والمسلمین صفی خانی و رهنمودهای حجت الاسلام والمسلمین محبی، رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان قزوین بتوانم در جهت رشد و تعالی این دانشگاه در حوزه های فرهنگی و دانشجویی گام های بلندی بردارم.

در پایان دکتر احمد مرتضوی، سرپرست جدید مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه نیز ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت امام حسین(ع) در سخنانی با تشکر از حُسن اعتماد دکتر کشت کار برای تصدی این پست گفت: حوزه ریاست دانشگاه از محوری ترین حوزه ها می باشد و امیدوارم با کمک دوستان و معاونان بتوانم در جهت رشد و توسعه هر چه بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گام های موثرتری بردارم.

شایان ذکر است، در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدایایی از زحمات چندین ساله حجت الاسلام والمسلمین صفی خانی تقدیر به عمل آمد و هم چنین حکم های دکتر علی اکبر طارمی به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی و دکتر احمد مرتضوی به عنوان سرپرست اداره کل حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به آنان اهدا شد.

گفتنی است، به دلیل شرایط کرونایی و جلوگیری از ازدحام حاضران، این مراسم به صورت مجازی و برخط برای روسای دانشکده ها، مدیران گروه و کارشناسان حوزه فرهنگی و دانشجویی و ریاست قابل مشاهده بود.