بهمن حیدری، مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر، گفت: گروه جهادی خادم المهدی (عج) و گروه جهادی شکوفه سیب که از ۵۰ نفر از دندانپزشکان مجرب می‌باشند، در ایام عزاداری سیدالشهدا (ع) با برپایی نذر سلامت از ۲۶ الی ۲۹ مرداد ماه در زندان مرکزی حضور می‌یابند و مشغول به درمان زندانیان نیازمند میشوند.

حیدری مطرح کرد: خدمات کامل دندانپزشکی شامل جرم گیری عصب کشی، کشیدن دندان‌های غیر قابل نگهداری وترمیم دندان‌های پوسیده از جمله خدمات این اردوی جهادی است.

 مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین با اشاره به ایجاد درمانگاه موقت جهادی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و تجهیزات ایمنی در زندان مرکزی قزوین گفت: این دومین اردوی جهادی خدمات رایگان دندانپزشکی در زندان مرکزی میباشد و برنامه ریزی تداوم برنامه ادامه دار خواهد بود تا به شرایط مناسبی از بهداشت دهان و دندان در زندان مرکزی برسیم.

وی در خاتمه گفت: این اردوی جهادی با پشتیبانی و حمایت بسیج دانشجویی استان، اداره کل زندان‌های استان قزوین، بسیج سازندگی استان و مرکز بهداشت شهیدبلندیان شهرستان قزوین صورت می‌گیرد.