دکتر مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین با صدور پیامی فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سرور و سالار شهیدان و یارانش را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
“السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک منی سلام الله ابداً ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لاجعله الله آخر العهد منی لزیارتکم، اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ و عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ”

بار دیگر بانگ قافله شهادت، پیروزی، بیدارگری و دفاع از ارزش های انسانی و اسلامی به قافله‌ سالاری سرور و سالار شهیدان، امام حسین(ع) نوا سر می دهد و اینک باید شاهد به اهتزاز در آمدن پرچم کاروان ایثار، جانبازی و خون به علمداری سیدنا، ابوالفضل‌العباس(ع) در دشت نینوا و گریه و زاری زهرا(سلام الله علیها) باشیم.

عاشورا، تجسم اعلای وجدان بزرگ در دادگاه روزگار، صلابت شجاعت انسان در تجلّی گاه ایمان و تجلّی کعبه در میقات خون است. حماسه عاشورا حقیقتی را در کهکشان عشق و خون به تصویر کشید تا دیگر کسی برای چشم پوشیدن از حقیقت و راستی، بهانه ای نیابد.

نهضت حسینی و حادثه جانسوز عاشورا آنچنان بر قلب ها تأثیر گذارده که هر سال با فرا رسیدن ماه محرم، خون پاک شهیدان عظیم الشان کربلا، در رگ‌های تاریخ جوششی تازه می‌یابد و عاشقان دلسوخته را شوریده‌تر و تشنگان حقیقت را شیفته‌تر می‌سازد.

فرا رسیدن ایام حزن و اندوه و ماه سوگواری حضرت آقا ابا عبدالله الحسین (ع) و هفتاد و دو تن از یاران فداکار و باوفای ایشان و ایام الله تاسوعا و عاشورای حسینی را حضور مردم خداجو، حق طلب و شریف استان قزوین تسلیت عرض نموده و امید است عزاداری همه عاشقان حضرت ثارالله(ع) در این روز های پرسوز و ماتم، مقبول درگاه حضرت احدیت واقع شود.

مصطفی مافی
رئیس پارک علم و فناوری قزوین