جلسه هماهنگی دبیران تشکل های اسلامی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با حضور دکتر علی اکبر طارمی، معاون فرهنگی و دانشجویی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دفتر این معاونت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این جلسه، دکتر علی اکبر طارمی، معاون فرهنگی و دانشجویی، ضمن تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان و یاران باوفایش در سخنانی با اشاره به اهمیت و نقش تشکل های اسلامی سیاسی دانشجویان در دانشگاه گفت: اگر فعالیت های تشکیلاتی و خِرد جمعی نهادینه شود، می توان حضور و نقش فعال دانشجویان را در برنامه های دانشگاه شاهد بود.

وی افزود: وظیفه دانشگاه این است که موضوعات آزاد اندیشی را با محوریت تشکل های اسلامی دانشجویی در دانشگاه ترویج کند.

دکتر طارمی در ادامه با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر رفع مشکلات اقتصادی کشور، خاطر نشان کرد: طبق بیانات معظم له، تشکل های اسلامی دانشجویان می توانند در حل چالش اقتصادی کشور سهیم و اثرگذار باشد.

وی در پایان تاکید کرد: در همین این راستا، تشکل های دانشجویی می بایست با برنامه های مدون و مستمر، حضور فعال و عالمانه با حرکت نظام مند در رفع مشکلات جامعه نقش آفرینی بیشتری داشته باشند.

در پایان این جلسه، دبیران تشکل های اسلامی سیاسی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، نظرات، پیشنهادات و انتظارات خود را بیان کردند.