در مراسمی با حضور دکتر اصغر کشت کار، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، حامد پسندیده به عنوان سرپرست مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی، زهرا سعیدی به عنوان سرپرست مدیریت خدمات دانشجویی و دکتر مهرنوش کیال از اعضای هیات علمی گروه حقوق دانشگاه به عنوان سرپرست اداره امور حقوقی این دانشگاه منصوب و معرفی شدند و هم چنین از زحمات دکتر غلامرضا رضایی و دکتر مهران چگینی، تقدیر به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این مراسم که با حضور اعضای هیات رییسه و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دفتر ریاست برگزار شد، دکتر اصغر کشت کار، سرپرست دانشگاه در سخنانی با تشکر از زحمات مدیران قبلی و آرزوی موفقیت برای مدیران جدید گفت: در مدت حضور بنده در این دانشگاه با توجه به تغییرات مدیران در قسمت های مختلف سعی شده تا با ایجاد فضایی جدید و ارتقای عملکرد، ارائه خدمات بهتری به دانشجویان، استادان و کارکنان را شاهد باشیم.

وی افزود: در همین راستا خوشبختانه این جابه جایی ها در مسیر بسیار خوبی قرار دارد و ثمرات زیادی را برای دانشگاه به همراه داشته است.

دکتر کشت کار یادآور شد: مدیران جدید سعی کنند تا با توکل به خداوند، اعتماد به نفس، امیدآفرینی، روحیه بالا و با استفاده از تکنولوژی های جدید، سعی در ارائه بهترین عملکرد داشته باشند.

وی در ادامه انتصاب در پست های مدیریتی را یک امانت بسیار بزرگ دانست و یادآور شد: باید از این موقعیت، بهترین استفاده را در جهت خدمت به مردم به کار گرفت.

دکتر کشت کار در پایان با تشکر از زحمات دکتر چگینی و رضایی و آرزوی موفقیت برای مدیران جدید گفت: امیدوارم با روند تغییرات مدیریتی، تحول سیستمی را در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین شاهد باشیم.

در ادامه این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین، دکتر محمد محبی، رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان قزوین، در سخنانی با تشکر از زحمات مدیران قبلی و آرزوی موفقیت برای مدیران جدید گفت: حوزه فرهنگی یکی از محورهای اصلی در دانشگاه محسوب می شود و امیدوارم این حوزه هم چنان به روند خوب خود ادامه دهد.

وی افزود: با توجه به شرایط سخت شرایط کرونایی، دکتر چگینی و دکتر رضایی بار سنگین حوزه دانشجویی و فرهنگی را به خوبی به دوش کشیدند. مطمئنا خدمات این بزرگواران جزو باقیات صالحات در نزد خداوند محفوظ می ماند و امیدوارم سرکار خانم سعیدی و آقای پسندیده نیز در پست های جدید موفق بوده و در راستای تعالی دانشگاه حرکت کنند.

حجت الاسلام محبی در پایان ضمن تبریک به دکتر کیال برای وی در پست جدید سرپرستی اداره امور حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

سپس، دکتر علی اکبر طارمی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن قدردانی از زحمات مدیران قبلی و تبریک انتصاب مدیران جدید گفت: مطمئنا هر تغییری می بایست منشا نوآوری و تحول شود و با توجه به شناختی که از مدیران جدید داریم امیدوارم با اتخاذ رویکردی نو، پویایی و نشاط در حوزه های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه را شاهد باشیم.

در ادامه داود اسمعیل پور، مدیرکل حراست دانشگاه ضمن تشکر از زحمات مدیران قبلی و تبریک و آرزوی موفقیت برای مدیران جدید گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر نگاه جذب حداکثری و دفع حداقلی در موضوعات فرهنگی، امیدوارم مدیران جدید نیز هم چنان در این راستا گام بردارند و مجموعه حراست دانشگاه در راستای تحقق منویات مقام رهبری در جهت پیشبرد بهتر فعالیت های فرهنگی در دانشگاه اعلام آمادگی می کند.

سپس، دکتر مهران چگینی، مدیر سابق دانشجویی دانشگاه با تشکر از حمایت های دکتر کشت کار در دوران تصدی این پست گفت: بنده بسیار خوشحالم که در مدت ۲۰ سال در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در سنگرهای مختلفی خدمت گزاری کرده ام و خدمت گزاری در دانشگاه را برای خود افتخار بزرگی می دانم و برای انتقال تجربیات خود به مدیران جدید با کمال میل در خدمت دانشگاه هستم.

در ادامه دکتر غلامرضا رضایی، مدیرکل سابق فرهنگی نیز با تشکر از حمایت های دکتر کشت کار و حجت الاسلام و المسلمین محبی گفت: در این سه سال سعی کردم به عنوان یک سرباز در سنگر فرهنگی دانشگاه گام های موثری بردارم و خدا را شاکرم در این مدت با کمک و هم فکری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، فعالیت های بسیار خوبی در حوزه فرهنگی در این دانشگاه صورت گرفت.

سپس، دکتر مهرنوش کیال، از اعضای هیات علمی گروه حقوق دانشگاه و سرپرست جدید اداره امور حقوقی، زهرا سعیدی، سرپرست جدید مدیریت خدمات دانشجویی و حامد پسندیده، سرپرست جدید مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در سخنانی، ضمن تشکر از حسن اعتماد دکتر کشت کار، سرپرست دانشگاه و با قدردانی از زحمات مدیران قبلی اظهار امیدواری کردند تا در راستای سیاست های دانشگاه گام های موثرتری بردارند.