سند قطعی غیرمنقول اراضی سایت ۲۰ هکتاری مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا صادر شد.

با حمایت، مساعدت و همکاری مسئولین شهرستان بوئین زهرا و استان قزوین، سند قطعی غیرمنقول سایت ۲۰ هکتاری مرکز آموزش عالی دانشگاه بویین زهرا صادر شد.

مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا در فاصله ۳۵ کیلومتری قزوین و در سال۱۳۹۰و در یکی از قطب‌های صنعت و صادرات کشور، با پذیرش۴۸دانشجو در۲رشته مهندسی صنایع و مهندسی نرم افزارراه اندازی گردید. این مرکز هم اکنون با گذشت۱۰سال دارای بیش از ۵۳ عضو هیات علمی با دارای مدارک پسا دکتری و دکتری و ۱۶ رشته در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی است.

مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا در سال ۱۳۹۳ عملیات عمرانی خود را در سایت ۲۰ هکتاری واقع در جنوب شهرستان بوئین زهرا بدون هیچگونه بودجه عمرانی و با بهره گیری از خیرین آن منطقه آغاز کرد و تا سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۰۰۰۰متر مربع فضای آموزشی، فرهنگی، رفاهی و اداری در دست بهره برداری و احداث دارد.

با توجه به ضرورت توسعه فضاهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی مورد نیاز دانشجویان، جذب اعتبارات عمرانی از اولویت­های اصلی مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا بود که این مهم با صدور سند مالکیت سایت ۲۰ هکتاری به زودی محقق خواهد شد.

شایان ذکر است که مراحل تهیه و تنظیم سند توسعه ای مرکز در یکسال گذشته طی گردیده و به تصویب وزارت علوم رسیده تا بتواند براساس برنامه های تدوین شده مراحل رشد و بالندگی خود را طی نماید.