رسول جاهد جعفرخانی، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان آوج در گفتگو با خبرنگار استان‌های پایگاه خبری دوم آذر، گفت: از اهداف و وظایف بدنه دانشجویی این است که مشکلات و دغدغه‌های مردم را پیگیری کند چرا که بسیج از دل مردم برآمده و همه درد‌ها و رنج‌ها را از ابتدای انقلاب تاکنون کاملا درک کرده است.

جاهد جعفرخانی در ادامه مطرح کرد: در این چند سال اخیر مردم با مشکلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، رسانه‌ای و… عدیده‌ای مواجه بودند که بین این‌ها اقتصاد در سرپنجه زندگی مردم قرار دارد، اما متاسفانه می‌بینیم که روز به روز وضعیت اقتصادی بدتر می‌شود از این رو امروز مردم از این وضعیت گله دارند.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان آوج خاطرنشان کرد: ما به دنبال این هستیم که در حد توان و تا آنجایی که از دست مان برمی‌آید به طور مستقیم و از نزدیک مشکلات مردم را لمس کرده و به حل آن‌ها بپردازیم که تا الان ۳۰ مورد مطالبه گری با نتیجه و فعالیت‌های شاخص جهادی و فرهنگی در سطح شهرستان انجام داده ایم.

جاهد جعفرخانی ادامه داد: در این راستا چیزی بالغ بر بیش از ۲۵۰ میلیون تومان به همت خیرین، مردم، جوانان و دانشجویان توسط بسیج دانشجویی تامین و به صورت هدایت شده و در چهارچوب اولویت بندی‌ها هزینه شده است.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان آوج با اشاره به برخی از فعالیت‌های شاخص در استان بیان کرد: پیگیری مطالبات اداری مردمی، مطالبه استقرار پد هلیکوپتر امداد و نجات و اورژانس در شهرستان آوج، مطالبه مرمت سریع پل تخریب شده بی آب، مطالبه زیرسازی و آسفالت محور مشانه، مطالبه جلوگیری از بریدن چوب‌های غیر مجاز در شهرستان آوج و سیل اخیر منطقه، توزیع ۴ هزار ماسک در چند مرحله در شهر و روستا‌های شهرستان آوج، اهدای ۱۰ عدد تبلت و گوشی به دانشجویان و دانش آموزان نیازمند و غیر بوده است.

وی در خاتمه تاکید کرد: امیدوارم این روحیه جهادی در بین مردم و بین همه ادارات و مسئولان باشند تا بتوانیم مشکلات عدیده که گریبان مردم طبقه پایین رو گرفته است حل کنیم.