در این جلسه مقرر شد تا پایان سال ۵ رویداد استارت‌آپی مرتبط با زمینه فعالیت مجوز مراکز نوآوری وابسته به مراکز آموزش علمی کاربردی استان قزوین برگزار شود.

جلسه هم‌اندیشی مراکز نوآوری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین روز یکشنبه چهارم مهرماه با حضور روسای مراکز آموزش علمی کاربردی و مدیران مراکز نوآوری وابسته تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین، در این جلسه گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده و در دست انجام مراکز نوآوری توسط روسا مراکز آموزش علمی کاربردی و مدیران مراکز نوآوری وابسته به این مراکز ارایه شد. در ادامه حاضران در جلسه به بحث و تبادل نظر در خصوص سایر مسائل مرتبط با حوزه پژوهش از جمله بازنگری در نحوه امتیازدهی و ارزیابی فعالیت‌ها در سامانه مدیریت اطلاعات پژوهشی (rmis)، نحوه حمایت‌های مالی و معنوی از حوزه پژوهشی و دستاوردهای آن، چاپ مقاله و تالیف کتاب، نشر فصلنامه، برگزاری رویدادهای مسله محور و پژوهش مولد و نهایتاً برگزاری دوره‌های آموزشی مهارت کارافرینی ویژه اساتید و دانشجویان پرداختند.

در این جلسه مقرر شد با توجه اعلام مراکز از آبان تا پایان سال جاری پنج رویداد استارت‌آپی مرتبط با زمینه فعالیت و مجوز مراکز نوآوری وابسته به مراکز آموزشی نیرو محرکه، شهرداری قزوین، جهاد دانشگاهی، خانه کارگر، جمعیت هلال احمر و فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین برگزار شود.