در مراسمی با حضور دکتر اصغر کشت کار، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر احمد فخاریان از اعضای هیات علمی گروه برق به عنوان سرپرست معاونت پژوهش و فن آوری دانشگاه معرفی شد و هم چنین از زحمات دکتر اسماعیل مهدی زاده، تقدیر به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این مراسم دکتر کشت کار، ضمن تسلیت ایام رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) در سخنانی با تشکر از زحمات دکتر مهدی زاده و آرزوی موفقیت برای دکتر فخاریان و گرامی داشت یاد و خاطره مرحوم دکتر اسماعیل زاده ها، مدیر کل پژوهش دانشگاه، گفت: باید پژوهش به عنوان واحد پیشتاز در دانشگاه مطرح باشد و با ساختار منسجم، طرح های پژوهشی منجر به درآمدزایی شود.

در ادامه این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین، دکتر محمد محبی، رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان قزوین، ضمن تسلیت ایام رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) در سخنانی با تشکر از زحمات دکتر مهدی زاده و آرزوی موفقیت برای دکتر فخاریان گفت: پژوهش از حوزه های مهم در دانشگاه است و امیدوارم دکتر فخاریان که از چهره های مطرح علمی دانشگاه هستند بتوانند به نحو احسن در مسیر تعالی دانشگاه گام بردارند.

سپس، دکتر اسماعیل مهدی زاده، معاون سابق پژوهش و فن آوری دانشگاه، ضمن تسلیت ایام رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) در سخنانی با تشکر از حمایت های دکتر کشت کار در دوران تصدی این پست گفت: بنده در مدت یک سال تصدی این پست سعی کردم تا در راستای موفقیت دانشگاه خدمت کنم.

وی در پایان با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در این حوزه، اظهار داشت: کسب افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در عرصه های پژوهشی، جایگاه بسیار خوبی از این دانشگاه را در بین دانشگاه های آزاد اسلامی به ثبت رسانده است.

در ادامه دکتر احمد فخاریان، سرپرست جدید معاونت پژوهش و فن آوری دانشگاه، ضمن تسلیت ایام رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) در سخنانی با تشکر از حُسن اعتماد دکتر کشت کار برای تصدی این پست، گفت: امیدوارم با کمک و حمایت مدیران و کارکنان زحمت کش، در راستای سیاست های دانشگاه منشا خیر و اثر باشم.

در پایان، با حضور هیات رییسه دانشگاه، به پاس زحمات دکتر مهدی زاده، با اهدای لوحی از وی تقدیر به عمل آمد و هم چنین حکم انتصاب دکتر فخاریان از سوی دکتر کشت کار به وی اهداء شد.