دکتر محمدحسین امید ریاست عالی دانشگاه جامع علمی کاربردی با تبریک بیست و نهمین سالروز تاسیس دانشگاه، از تصویب دومین برنامه راهبردی دانشگاه در افق ۱۴۰۴ خبر داد.

دکتر محمدحسین امید ریاست عالی دانشگاه جامع علمی کاربردی در پیامی به مناسبت بیست و نهمین سالروز تاسیس دانشگاه، از تصویب دومین برنامه راهبردی دانشگاه در افق ۱۴۰۴ خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین، ریاست عالی دانشگاه جامع علمی کاربردی در این پیام بر رویکرد کیفیت ­افزایی و مأموریت­ گرایی آموزش‌های مهارتی دانشگاه تاکید نموده است. متن این پیام به شرح زیر است:

«بسمه تعالی»

هیجدهم مهرماه، سرآغاز شکوفایی و بالندگی دانشگاه جامع علمی کاربردی بعنوان مولود مبارک و پرخیر انقلاب اسلامی است که آثار و دستاوردهای عظیم آن در پهنه گسترده کشور نمایان گردیده و آحاد جامعه را بهره‌مند ساخته است. این دانشگاه در دوره جدید فعالیت با رویکرد کیفیت‌افزایی و مأموریت‌ گرایی به ساماندهی و ارتقای ارکان آموزشی اهتمام جدی ورزیده و گرایش نسل جوان جامعه و خانواده ­ها را به سمت آموزش‌های مهارتی نوید بخشیده است.

امروز با تصویب دومین برنامه راهبردی دانشگاه جامع علمی کاربردی در افق ۱۴۰۴ منطبق با شرایط و الزامات روز کشور و اجرای آن در تمامی سطوح این دانشگاه، گامی عملی در راستای عینیت ­بخشی و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و تقویت دولت محترم برداشته شده است و در سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام سال تولید، پشتیبانی­ ها و مانع ­زدایی‌ ها نامگذاری شده است، با تقویت رویکرد مهارت‌آموزی و کارآفرینی، تربیت نیروی انسانی ماهر، کاردان و متعهد، بعنوان پیشران و پشتیبان اصلی تولید در کشور، سرلوحه فعالیت­ ها و برنامه‌ های دانشگاه قرار گرفته است.

اینجانب بیست و نهمین سالروز تأسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی را به تمامی دست ­اندرکاران نظام آموزش عالی علمی-کاربردی اعم از دانشجویان عزیز، هیات علمی و مدرسان ارجمند و کارکنان خدوم و دلسوز دانشگاه و رؤسای محترم مراکز آموزش علمی کاربردی در سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض می­‌کنم. امید است در طلیعه سی­ امین سال فعالیت دانشگاه، با یاری خداوند متعال، تلاش و مجاهدت کلیه عزیزان و بهره‌مندی از تجارب سه دهه گذشته، با همت و عزم جدی‌ تر و قدم‌های استوارتر در تحقق اهداف عالی دانشگاه گام برداشته و جایگاه خود را بعنوان بزرگترین دانشگاه مهارتی کشور تثبیت و حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم و کارآفرین را محقق سازیم و سرافرازی میهن اسلامی‌مان را شاهد باشیم.