در مراسم اختتامیه چهارمین و پنجمین دوره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان و دانش آموختگان واحد قزوین با کسب چهار مقام برتر کشوری درخشیدند.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در مراسم اختتامیه چهارمین و پنجمین دوره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی که به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور دکتر محمد مهدی طهرانچی، رییس دانشگاه، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمد شریفانی، رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر فرزاد جهان بین، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و معاونان فرهنگی واحدها در واحد علوم تحقیقات تهران برگزار شد، از دانشجویان فعال در عرصه نشریات دانشجویی با اهدای لوح و جوایزی مورد تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است، در بخش مقالات ویژه مقاله ای با موضوع ” معنویت و اخلاق” توسط مرحوم ابوالفضل کربلایی حسینی غیاثوند، دانش آموخته نمونه کشوری در مقطع دکترای دانشگاه آزاد اسلامی قزوین موفق به کسب رتبه اول و هم چنین در بخش مقاله علمی هنر و معماری، موفق به کسب رتبه سوم  این جشنواره شد.

گفتنی است، محمدتقی راسفیجانی، دانشجوی دکترای تخصصی رشته معماری این دانشگاه و مدیر مسئول نشریه ” آسمانه”، در بخش مقالات ویژه با موضوع” استقلال و آزادی” موفق شد، مقام سوم کشوری را به دست آورد. هم چنین بهناز منتظر، دانش آموخته مقطع دکترا در رشته معماری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در بخش مقاله علمی هنر و معماری موفق شد رتبه چهارم کشوری را از آن خود کند.