دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین در جشنواره هیات ورزش‌های دانشگاهی استان موفق به کسب عنوان قهرمانی در رشته پرتاب دارت شدند.

دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین در جشنواره فرهنگی-ورزشی هیات ورزش‌های دانشگاهی استان، با کسب یک مقام اول و یک مقام دوم عنوان قهرمانی رشته پرتاب دارت دانشجویان پسر را از آن خود کردند.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین، در این جشنواره ورزشی که به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد وحید نصیری دانشجوی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قزوین موفق به کسب مقام اول و سعید آقالر دانشجوی مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر قزوین موفق به کسب مقام دوم مسابقات پرتاب دارت شدند. همچنین در گروه بانوان دانشجو، هستی عسگری دانشجوی مرکز آموزش علمی کاربردی جمعیت هلال احمر استان قزوین نیز موفق به کسب مقام سومی این مسابقات شد. در نتیجه کسب این نتایج انفرادی، در مجموع تیم دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین موفق به کسب عنوان قهرمانی این مسابقات شد.

گفتنی است این جشنواره فرهنگی-ورزشی در دو گروه بانوان و آقایان و در رشته‌های پرتاب دارت، پرتاب آزاد بستکبال (ویژه بانوان) و شوت به دروازه (ویژه آقایان) طی روزهای پنجشنبه ۲۹ مهر و جمعه ۳۰ مهرماه به میزبانی دانشگاه پیام نور برگزار شد.