راسم اختتامیه سومین رویداد پیشگام امروز جمعه ۱۴ آبان با حضور مسئولان استان و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن آمفی تئاتر علامه رفیعی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، این رویداد با هدف آموزش و توانمندسازی کنش گران اجتماعی از روز پنج شنبه ۲۹ مهر در این دانشگاه شروع به کار کرد.

گفتنی است، در مراسم اختتامیه این روبداد، فاطمه محمدبیگی، نماینده مردم قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد زهرایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین، حجت الاسلام و المسلمین سید رحمان حسینی، عضو هیات امنای تبلیغات اسلامی و محمود سلوک، دبیر رویداد پیشگام سخنرانی کردند.

شایان ذکر است، پخش کلیپ از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص قزوین، پخش کلیپی از رویداد پیشگام و اهدای جوایز به نفرات برگزیده این رویداد از دیگر برنامه های این مراسم بود.

گفتنی است، سومین رویداد پیشگام با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان و مرکز آموزشی گام به صورت حضوری و مجازی و با شرکت ۴۵۰ فراگیر و در مدت ۱۶ روز، به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.