به گزارش گروه استان‌های پایگاه خبری دوم آذر، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی عبدالله دیدبان را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین، منصوب کرد.

در این حکم خطاب به سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین آمده است: «خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید.

در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرائی ارزنده جنابعالی، بموجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین» منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه کنید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیرو‌های متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.»

عبدالله دیدبان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین است و پیش از این دکتر پیمان نامدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین را برعهده داشت.