به مناسبت گرامی داشت یوم الله ۱۳ آبان، یک دوره مسابقات ورزشی ویژه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در فضایی شاد و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در رشته دارت بانوان که با حضور ۲۰ نفر از کارکنان در سالن جانبی مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) برگزار شد؛ در پایان خانم ها فاطمه میرزاپور از حوزه آموزش، سارا ترابی نیا از حوزه دانشجویی و بیتا جمال زاده از حوزه دانشجویی به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند. در رشته طناب زنی که با حضور ۱۵ نفر در مجموعه ورزشی روباز بانوان (طراوت) برگزار شد، سیده هاجر سلیمی از حوزه تربیت بدنی، محبوبه مرادی از حوزه مالی و راحله مقامی از حوزه فن آوری اطلاعات به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند. در رشته پرتاب آزاد بسکتبال که با حضور ۱۵ شرکت کننده در مجموعه ورزشی روباز بانوان (طراوت) برگزار شد؛ در پایان خانم ها راحله مقامی از حوزه حوزه فن آوری اطلاعات، لیلا سیمیاری از حوزه حوزه فن آوری اطلاعات و فاطمه میرزاپور از حوزه آموزش به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

این مسابقات در بخش آقایان و در ۴ رشته دارت، شوت پنالتی، آمادگی جسمانی و فوتبال دستی و با شرکت ۶۳ شرکت کننده ادامه یافت. در رشته دارت که در سالن جانبی مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) برگزار شد؛ در پایان آقایان اسماعیل فطری از حوزه آموزش، محمد سیاهکالی مرادی از حوزه فرهنگی و احمد حدادی از حوزه انتظامات به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.در رشته شوت پنالتی که در سالن اصلی مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) برگزار شد، آقایان سجاد محرابی از حوزه اداری، سید احمد حاجی میری از حوزه آموزش و سید مرتضی ارفند از حوزه آموزش به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در رشته آمادگی جسمانی نیز که در در سالن اصلی مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) برگزار شد، آقایان محمد نصری از حوزه تاسیسات، احمد حدادی از حوزه انتظامات و روح الله آقاعلیخانی از حوزه روابط عمومی به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند. در رشته فوتبال دستی که در سالن جانبی مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) برگزار شد؛ در پایان تیم دو نفره آقایان جواد اسدی و مرتضی دان اصفهانی از حوزه انتظامات به مقام اول رسیدند. آقایان عباس ترکمن و احمد حدادی از حوزه تاسیسات و انتظامات مقام دوم را از آن خود کردند و آقایان احمد علی افشار و مجید شیخ محمدی از حوزه اداری و انتظامات به مقام سوم دست پیدا کردند.

گفتنی است؛ این مسابقات با تلاش اداره کل ورزش دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.