به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ، دکتر کشت کار ،سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین صبح امروز در جشن دانشجویان جدید الورود دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در سالن علامه رفیعی این دانشگاه، ضمن ابراز خوشحالی از دیدار دانشجویان، حضور دانشجویان جدید الورود در این دانشگاه را حاصل تحقیق و وسعت دید دانشجویان دانست و اظهار کرد: انسجام مدیریتی، ساختارهای زیربنایی و پژوهشی و امکانات دانشگاه آزاد اسلامی قزوین فضای رشد و تعالی دانشجویان را فراهم می کند.

وی تصریح کرد: امروز این افتخار نصیب دانشگاه آزاد اسلامی قزوین شده است که فارغ التحصیلان این دانشگاه در عرصه های مختلف علمی، پژوهشی، کارآفرینی و فن آوری خوش درخشیده اند.

بیش از ۷۰ هزار فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

دکتر کشت کار ضمن اشاره به بیش از۷۰ هزار فارغ‌التحصیل این دانشگاه عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی قزوین این ظرفیت را دارد که در عرصه فناوری، پژوهشی و آکادمیک، دانشجویان را برای ورود به عرصه کار و پژوهش آماده کند.

این مسوول فضای آرام و کادر متعهد دانشگاه آزاد اسلامی قزوین را در خدمت دانشجویان دانست و خاطرنشان کرد: چنین امکاناتی برای رشد و پرورش کادر مدیریتی آینده کشور ایجاد شده است و امید داریم دانشجویان بتوانند برای آینده کشورمان که حاصل انقلابی برآمده از خون شهداست، موثر باشند.

دانشجویان با شاخص های قرآنی رشد یابند

دکتر کشت کار، انسان رشد یافته و متعالی را مقدم بر دانشمند بودن دانست و تصریح کرد: امید است دانشجویان علاوه بر دانشجو بودن، دانشمند بودن، پژوهشگر بودن و موفق بودن؛ مطابق شاخص های قرآنی انسانی متعالی نیز باشند.

یادآور می گردد؛ این جشن با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.