از میزبانی بسیار خوب دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در برگزاری همایش بصیرتی سالروز آزاد سازی سوسنگرد تشکر و قدرانی می کنم.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، سرتیپ دوم ستاد امیر بهنام پیری، مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ضمن قدردانی از میزبانی بسیار خوب این دانشگاه در برگزاری همایش بصیرتی سالروز آزاد سازی سوسنگرد در سخنانی گفت: امروز، هر آنچه که داریم، از برکات خون شهدا و خانواده های گرانقدرشان است.

مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، آگاهی بخشی، بیان خاطرات توسط سرداران و فرماندهان دوران دفاع مقدس، تقدیر از رزمندگان و فرماندهان استان که در عملیات آزاد سازی سوسنگرد حضور داشتند و هم چنین تقدیر از خانواده های شهدا را از مهم ترین اهداف این همایش برشمرد.

وی در ادامه خطاب به دانشجویان حاضر در این همایش بیان داشت: شما دانشجویان آینده سازان کشور هستید و هر آن چه که در آینده در کشور ایجاد خواهد شد، به دست توانای جوانان محقق می شود.

سرتیپ دوم ستاد امیر بهنام پیری، اقدام دانشگاه آزاد اسلامی را در گنجاندن و ارائه دو واحد درس دفاع مقدس در سرفصل دروس دانشجویان قابل تقدیر دانست و گفت: مطمئنا این اقدام باعث یادآوری و زنده نگه داشتن ایثارگری ها، حفظ و انتقال جانفشانی شهدا به نسل های آینده خواهد شد.

وی در پایان از همه ارگان ها و سازمان هایی که در برگزاری این مراسم نقش داشتند تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است، هم زمان با این همایش، نمایشگاه عکس از فرماندهان، شهدا و رزمندگان دفاع مقدس به خصوص عملیات آزاد سازی سوسنگرد در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برپا شد.

شایان ذکر است، اجرای زنده سرود با عنوان ” ایران سلام” با اجرای خوانندگانی از سپاه، ارتش و ناجا، پخش کلیپ، تقدیر از فرماندهان و رزمندگان حاضر در عملیات آزاد سازی سوسنگرد و تقدیر از خانواده های گرانقدر شهدا از دیگر برنامه های این همایش بود.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا را کلیک نمایید.