تیم دانشجویی پرتاب دارت استان قزوین که به نمایندگی از دانشگاه جامع علمی کاربردی در مسابقات پرتاب دارت دانشجویان وزارت علوم شرکت کرده بود، موفق به کسب عنوان پنجمی این مسابقات شد.

تیم دانشجویی پرتاب دارت استان قزوین که به نمایندگی از دانشگاه جامع علمی کاربردی در سومین دوره از مسابقات پرتاب دارت دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی وزارت علوم شرکت کرده بود، موفق به کسب عنوان پنجم این مسابقات شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین، در این مسابقات که از صبح روز چهارشنبه ۲۶ آبان‌ماه ۱۴۰۰ آغاز و تا عصر روز پنجشنبه ادامه یافت، دانشجویان در دو بخش دختران و پسران به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد و با قضاوت ۱۰ داور به صورت حضوری و ۱۰ داور به صورت برخط به رقابت پرداختند.

در بخش پسران این مسابقات ۵۸ دانشجو از ۲۲ دانشگاه کشور و در ۱۶ گروه به رقابت پرداختند که تیم دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین متشکل از سعید آقالر دانشجوی مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر قزوین، وحید نصیری، مجید یوسفی و احسان سلیمی مهر دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قزوین در رده بندی تیمی موفق به کسب عنوان پنجمی این رقابت‌ها شد.

شایان ذکر است تیم دانشجویی پرتاب دارت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین پیش از این نیز در جشنواره مسابقات همگانی هیات ورزش‌های دانشگاهی استان قزوین موفق به کسب مقام اول شده بود که مورد تقدیر دانشگاه و این هیات قرار گرفت.