جمعی از کودکان و نوجوانان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین ، توسط دانشجویان بسیجی استان قزوین، از خدمات جهادی دندانپزشکی بهره مند میشوند

مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین درباره این خبر گفت: جهادگران بسیج دانشجویی استان قزوین،در راستای رزمایش اقتدار خدمت با برپایی درمانگاه سیار دندانپزشکی در ساختمان کمیته امداد شهر قزوین، از امروز به مدت یک هفته به ۵۰۰ نفر از کودکان و نوجوانان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین خدمات دندانپزشکی رایگان ارائه خواهند کرد.

بهمن حیدری مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین، در ادامه گفت: در این فعالیت جهادی هفت روزه، این جهادگران خدمات دندانپزشکی را در قالب معاینه، ترمیم در سطوح ۱، ۲ و ۳، عصب کشی و جرم گیری دندان به نیازمندان ارائه می نمایند.

مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین، اظهار داشت: این اردو از امروز به مدت یک هفته تا ۱۵ اذر ادامه خواهد داشت و ۴۰ جهادگر به صورت شیفتی در آن شرکت خواهند داشت.

وی افزود: اردوی جهادی دندانپزشکی برای کودکان و نوجوانان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بامشارکت بسیج دانشجویی استان قزوین، بسیج سازندگی استان و مرکرشهیدبلندیان و کمیته امداد استان آغاز شده است.