دکتر مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین در پیامی سالگرد حماسه ۱۶ آذر ماه را به جامعه علمی و دانشگاهی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین متن این پیام بدین شرح است:

۱۶ آذر، یادآور فداکاری، رشادت و حریت دانشجویانی است که در راه مقابله با استبداد، استکبار و خفقان دوران رژیم طاغوت، با خون خود نقطه عطفی را در راه استقلال خواهی و ظلم ستیزی ملت ایران رقم زدند.

بی‌تردید این فریاد استکبار و استعمارستیزی، الگو و نماد جاودان آزادی‌خواهی ملتی است که توانست با رهبری و هدایت داهیانه امام راحل، رژیم فاسد طاغوت را برای همیشه از صحنه روزگار محو کند و امروز استمرار این فرهنگ ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار است که دانشجویان و جوانان آگاه توانستند راه را بر مستکبران و تکفیریان ببندند.

بی‌تردید دانشجویان عامل موثر رشد و بالندگی جامعه بوده و حضور پررنگ آنان در عرصه‌های مختلف علمی، فناوری، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و با همان روحیه حق‌طلبی، پرسش‌گری و دانش‌اندوزی می‌تواند آینده توام با موفقیت کشور را تضمین کند.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، شانزدهم آذر ماه را به تمامی اصحاب علم و اندیشه خاصه دانشجویان، اساتید وهمکاران دانشگاهی تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همه دانشجویان تلاشگر را جهت تولید علم و تلاش روزافزون برای نیل به اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) از خداوند منان خواستارم.

مصطفی مافی
رئیس پارک علم و فناوری قزوین