باشگاه نوآوری تینیوم با همکاری پارک علم و فناوری قزوین رویداد نوآوران نوجوان را با حضور بیش از ۴۰ نفر از نوجوانان علاقه مند به حوزه کسب و کار برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در این رویداد نوجوانان مهارتهای ایجاد یک کسب و کار نوآور را طی دو روز تجربه کردند و ایده های خود را با راهنمایی منتور های تخصصی آماده ارائه به داوران نمودند.

در انتهای دو روز از تیمهای برگزیده در زمینه های ایده و خلاقیت و کار تیمی و ارائه با اهدای هدایایی تقدیر شد.

مرکز نوآوری پارک علم و فناوری قزوین هم یک ماه استفاده از زیرساخت فضای کار اشتراکی را به عنوان هدیه به تیم های منتخب تقدیم کرد.

همچنین مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین به تیم هایی که بتوانند محصول اولیه خود را تولید کنند وعده حمایت ۱۰ میلیون تومانی داد تا ضمن کمک به پیشبرد اهداف این رویداد مشوقی برای نوجوانان جهت ورود به فضای کسب و کار های استارتاپی باشد.

حسام ساروخانی دبیر این رویداد بابیان اهداف کلی این رویداد گفت ایجاد انگیزه، یافتن راه های دیگری به غیر از کنکور برای رسیدن به موفقیت، به منظور خلق ثروت و خلق ارزش از بالاترین آرمان‌های برگزاری این رویداد هاست و نوجوانان علاقه مند پس از برگزاری این رویداد دو روزه می توانند با شرکت در کارگاههای کسب و کار به تقویت مهارت های خود بپردازند تا بتوانند راه مناسب را برای تحصیل در دانشگاه و خلق موقعیت های منحصر به خودشان پیدا کنند.