دکتر علی فتح طاهری در پیامی درگذشت استاد فرهیخته جناب آقای دکتر پیمان دانش‌کار آراسته عضو محترم هیات علمی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)، معاون محترم پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و رئیس سابق این دانشگاه در استان قزوین را تسلیت گفت.

دکتر علی فتح طاهری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین در پیامی درگذشت استاد فرهیخته جناب آقای دکتر پیمان دانش‌کار آراسته عضو محترم هیات علمی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)، معاون محترم پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و رئیس سابق این دانشگاه در استان قزوین را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ
درگذشت جناب آقای دکتر پیمان دانش‌کار آراسته دوست عزیز و همکار گرانقدرمان در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) و دانشگاه جامع علمی کاربردی ضایعه بزرگی برای جامعه علمی و دانشگاهی کشور بود. بی‌شک فقدان این استاد فرهیخته و اخلاق‌مدار که تمام عمر پربرکت خود را صرف اعتلای علمی این مرز و بوم نمود به سختی جبران خواهد شد. به یقین نام و یاد این انسان وارسته، نوع دوست و نکونام در اذهان دوستان، همکاران و دانشجویان قدرشناس ماندگار خواهد بود.
اینجانب این ضایعه تاسف‌بار را به خانواده معزز آن مرحوم و دانشگاهیان تسلیت می‌گویم و از خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی خواستارم.

دو چیز حاصل عمر است نام نیک و ثواب       وز این دو درگذری کُلُّ مَن عَلیها فان    

علی فتح طاهری
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین