کسب مقام اول دانشجوی مرکز نیروی انتظامی در مسابقات کشوری کاراته، اجرای برنامه حمایت‌های روانی-اجتماعی توسط مرکز جمعیت هلال احمر و برگزاری وبینار «تکنیک‌های خلاقیت» توسط مرکز شهرداری قزوین اهم این بسته خبری را شامل می‌شود.

•    کسب مقام اول دانشجوی مرکز فرماندهی انتظامی استان در مسابقات کشوری کاراته
ایوب ایوبی‌نژاد از دانشجویان رشته تربیت بدنی مرکز آموزش علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان قزوین در بیست و نهمین دوره مسابقات کاراته آقایان سبک بین المللی شوتوکان گرامیداشت شهدای مدافع سلامت موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.
در این مسابقات ۴۰۰ ورزشکار از ۱۴ استان در ۳ رشته کاتاانفرادی، کاتای تیمی و کومیته انفرادی در ۴ رده سنی نونهالان، نوجوانان، امید و بزرگسالان به میزبانی اصفهان به رقابت پرداختند.

•     اجرای برنامه حمایت‌های روانی-اجتماعی توسط مرکز جمعیت هلال احمر استان قزوین
تیمی متشکل از دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته مددکاری روانی-اجتماعی مرکز آموزش علمی کاربردی جمعیت هلال احمر استان قزوین تحت عنوان تیم سحر با حضور در خانه هلال شهر اقبالیه به ارائه خدمت به شهروندان این منطقه کم برخوردار و آسیب‌پذیر شهرستان قزوین پرداختند.
تیم سحر به همت مرکز آموزش علمی کاربردی جمعیت هلال احمر قزوین و با هدف توانمندسازی جوانان، افزایش تاب‌آوری جامعه، پیشگیری و کاهش عوارض روانی-اجتماعی ناشی از حوادث، توانمندسازی و کمک به کودکان تحت تاثیر بلایا تشکیل شده و در نظر دارد تا آسیب‌های روحی و روانی را در مناطق کمتر برخوردار استان به حداقل برساند.

•    برگزاری وبینار «تکنیک‌های خلاقیت» توسط مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قزوین
به مناسبت هفته پژوهش، باشگاه استارتاپ و کارآفرینی قزوین‌آپ وابسته به مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قزوین اقدام به برگزاری وبینار رایگان «تکنیک‌های خلاقیت» نموده است. جامعه هدف این وبینار که تدریس آن را دکتر مهدی ریزوندی از مدرسان حوزه کارآفرینی عهده‌دار است، عموم علاقمندان به مباحث رشد و ارتقای توانمندی‌های فردی هستند.