چهارمین یلدای کار آفرینی با مشارکت پارک علم و فناوری قزوین، استانداری، شورا و شهرداری قزوین، بنیاد ملی نخبگان استان و …. برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، در ابتدا مهندس کلاهی، مدیر عامل شرکت کابل ابهر، رییس هیات مدیره گرانول قزوین و همچنین عضو سابق هیات مدیره دیجیکالا درباره تجربه سرمایه گذاری در استارتاپ های نسل اول مانند دیجیکالا و کافه بازار، لزوم ورود شرکت های صنعتی بزرگ به اکوسیستم نوآوری و تجربیات این حوزه و تجربه سرمایه گذاری نیک اندیش پرداخت.

سپس گزارشی از دو رویداد نوآوران نوجوان پخش و یکی از تیم های منتخب رویداد استارتاپ خود را ارائه کردند.

در ادامه با پخش کلیپی از مرحوم دکتر سلیمان اسماعیل زاده ها مدیر سابق پژوهشی دانشگاه آزاد قزوین یاد شد.

دکتر بغدادی، مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با ارائه تجربیات داخل و خارج از کشور همچنین روش ها و متدولوژی های لازم، درباره اکوسیستم های نوآوری شرکتی مطالبی را ارائه و همچنین اشاره ای به مشوق ها و برنامه های صندوق در این زمینه داشت.

همچنین دکتر ناظمی، عضو هیات علمی مرکز تحقیقات سیاست های علمی کشور و همچنین معاونت سابق وزارت ارتباطات نیز ارائه مطلبی درباره نوآوری و توسعه همراه با بیان مثال ها و داستان های متنوع داشت.

از دکتر باقر ساروخانی، پدر علم ارتباطات جامعه شناسی ایران و عضو بازنشسته هیات علمی دانشگاه تهران بابت زحمات چندین ساله در توسعه این حوزه در کشور نیز تجلیل شد.

در پایان گفتگوی یلدایی با حضور استاد ناصر فیض، شاعر و طنز پرداز و همچنین استاد محمد بهره بردار از ادیبان استان قزوین با خواندن اشعار آینی به مناسبت ایام فاطمیه برگزار شد.