هم زمان با ایام فاطمیه (س) و گرامی داشت سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، دکتر اصغر کشت کار، سرپرست دانشگاه و تعدادی از اعضای هیات رییسه و مدیران اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با حضور در منزل دو خانواده شهید محمدحسین رجبعلی از شهدای دوران دفاع مقدس و شهید امیرحسین محمدعلیخانی از شهدای مدافع وطن، دیدار و با اهدای لوح و هدایایی، از رشادت های این دو شهید بزرگوار و صبر و استقامت خانواده گرامی این شهدا تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در اولین دیدار، مسوولان این دانشگاه در منزل شهید امیرحسین محمدعلیخانی از شهدای مدافع وطن حضور یافتند. این شهید بزرگوار از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین بود و در سن ۲۸ سالگی در ۵ مرداد سال ۹۹، همزمان با روز تولدش در منطقه ی مرزی سردشتِ استان آذربایجان غربی به درجه رفیع شهادت نائل آمد. در دومین دیدار مسوولان این دانشگاه در منزل شهید محمدحسین رجبعلی شرکت کردند.این شهید بزرگوار، پدرِ دکتر اسلام رجبعلی از اعضای هیات علمی گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامی قزوین است که در سال ۵۹ در منطقه عملیاتی میمکِ استان ایلام به درجه رفیع شهادت نائل شد.

در اولین دیدار دکتر اصغر کشت کار، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، ضمن تسلیت ایام فاطمیه (س) و گرامی داشت سالروز شهادت سردار سلیمانی در سخنانی گفت: از اینکه توفیقی حاصل شد تا در منزل این شهید بزرگوار که از دانشجویان این دانشگاه بودند، بسیار مسروریم و از پدر و مادر گرامی این شهید که چنین فرزندی تربیت کردند، قدردانی می کنیم.

وی افزود: باید قدردان ایثارگری و فداکاری شهدا باشیم. مطمئنا شهدای گرانقدر با اهدای خون و جانشان و با فکر، اندیشه و اعتقادی راسخ با خداوند متعال معامله بسیار ارزشمندی انجام دادند که حضور در جوار اهل بیت (ع) و اولیاءالله و بهره مندی از نعمات بهشتی کم ترین نتیجه این معامله ی ارزشمند است.

دکتر کشت کار خطاب به پدر و مادر گرامی این شهید بزرگوار بیان داشت: ان شاءالله با دعای خیر شما، جوانان ایران اسلامی روسفید و در همه زمینه ها موفق و سربلند شوند.

در ادامه این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین علی صفی خانی، مشاور فرهنگی ریاست دانشگاه ضمن تسلیت ایام فاطمیه (س) و گرامی داشت سالروز شهادت سردار سلیمانی در سخنانی گفت: مطمئنا حضور در خانواده معزز شهدا برای هر فردی باعث افتخار بوده و سخن گفتن از صفات بارز شهدای گرانقدر بسیار سخت بوده چرا که این شهدا به درجه ای از باور، یقین و ایمان الهی دست یافتند که درک آن شاید برای دیگران دشوار باشد.

سپس، حاج داود اسمعیل پور، مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و از دوستان و یاران صمیمی شهید امیرحسین محمدعلیخانی به ذکر خاطرات و ویژگی های بارز اخلاقی این شهید بزرگوار پرداخت.

در ادامه پدر و مادر شهید امیرحسین محمدعلیخانی با تشکر از حضور مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برای حضور در منزل این شهید بزرگوار، به بیان خاطرات و ویژگی های بارز اخلاقی شهید امیرحسین محمدعلیخانی پرداختند.

در دومین دیدار نیز، مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در منزل شهید بزرگوار محمدحسین رجبعلی حضور پیدا کردند.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا را کلیک نمایید.