دکتر قاسم‌زاده، سرپرست دانشگاه طی نشستی  با  رئیس دانشکده معماری و شهرسازی و معاونان دانشکده دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که عصر روز سه‌شنبه ۲۱ دی ماه و با حضور معاونان آموزشی و  معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه برگزار شد، مسائل مختلفی از دانشکده در زمینه‌های پژوهشی و آموزشی مطرح و بررسی شد.

دکتر قاسم‌زاده در این نشست با بیان اینکه دانشکده معماری و شهرسازی از افتخارات دانشگاه است، ادامه داد: از این دانشکده با وجود اعضای هیأت علمی نخبه و پژوهشگر انتظارات زیادی داریم و امیدواریم با استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود شاهد پیشرفت همه جانبه دانشکده باشیم.

سرپرست دانشگاه گفت: به دنبال آن هستیم که در امور کیفی و رفاهی دانشگاه به شرایط مناسبی برسیم، از این رو از دانشکده های مختلف انتظار داریم در بحث ایجاد و راه‌اندازی پروژه های کلان و طرح های درآمد‌زا تلاش خود را مضاعف کنند و مطمئناً دانشکده معماری و شهرسازی، با توجه به پتانسیل موجود، می تواند پیشتاز این جریان باشد.

دکتر قاسم‌زاده در بخش پایانی سخنان خود ادامه داد: نگاه جوان گرایانه در انتصابات مدیران در این ‌دوره، صرفاً به منظور گردش نخبگانی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌هاست و از همه دلسوزان دانشگاه می خواهیم ما را در این مسیری که پیش گرفتیم، حمایت کنند تا شاهد رشد و اعتلای هرچه بیشتر دانشگاه در همه زمینه‌ها باشیم.

دکتر کریمی نیز ضمن قدردانی و ابراز خوشحالی از حضور سرپرست و معاونان دانشگاه در دانشکده، خطاب به دکتر قاسم‌زاده گفت: ما شما را فردی متواضع و تعامل گرا می‌شناسیم و بسیار خوشبین هستیم که بتوان در مسیر پیشبرد اهداف دانشگاه قدم های مثبتی برداشت.

رئیس دانشکده معماری و شهرسازی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد دانشکده و ظرفیت موجود، برخی از مشکلات و دغدغه‌های دانشکده را مطرح کرد.

وی با اشاره به اینکه از نظر تعداد رشته و دانشجو طبق سند چشم انداز توسعه دانشگاه در افق ۱۴۰۴ عمل شده‌ و چند رشته‌ی کاربردی و میان رشته‌ای در چارت آموزشی دانشکده اضافه شده است، افزود: برخی از گروه‌های آموزشی دانشکده از کمبود اعضای هیأت علمی رنج می برند و با توجه با اینکه برخی از اساتید در آستانه بازنشستگی هستند، جذب اعضای هیأت علمی یکی از نیازهای مهم این دانشکده است.

دکتر کریمی در پایان سخنان خود گفت: خوشبختانه با وجود هیأت علمی فعال و همراه و نیز کادر اداری دلسوز و کاری در این دانشکده همدلی و وفاق خوبی ایجاد شده که امیدواریم ادامه پیدا کند.