​​

دکتر میثم اکبرزاده طی حکمی از سوی دکتر ابراهیم تقی زاده به عنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور استان قزوین منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی، معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای دانشگاه پیام نور در مراسم معارفه، ضمن تقدیر از دکتر رسولی شربیانی رئیس پیشین دانشگاه پیام نور قزوین و قدردانی از پذیرش مسئولیت توسط دکتر اکبرزاده اظهار داشت: دانشگاه پیام نور باید با توجه به نیاز روز جامعه خدمات مناسب و تاثیر گذار ارائه نماید.

دکتر جمالزاده افزود:دانشگاهها با عملکرد تاثیر گذار خود می توانند پیشران توسعه کشور باشند و در این راستا بایستی با توجه به نیاز روز جامعه خدمات تاثیر گذر به کشور ارایه نمایند.

لازم به  ذکر است،  در حکم دکتر اکبرزاده آمده است: امید است با تلاش و همراهی کلیه دانشگاهیان و همکاران اعم از اعضای هیات علمی، غیرهیات علمی و نیز دانشجویان، در ارتقاء جایگاه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی آن استان و تحرک بخشیدن به فعالیت های مراکز و واحدهای تابعه، اهتمام ورزید. توفیق جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارتقاء جایگاه دانشگاه از درگاه خدای متعال خواهانم.

دکتر اکبرزاده عضو گروه فلسفه و کلام اسلامی دانشگاه پیام نور بوده و در سوابق وی ریاست دانشگاه پیام نور مرکز قزوین و رئیس بسیج اساتید دانشگاه دیده می شود.​