دکتر اصغر کشت کار، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین به مناسبت روز ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم اخلاق و قله رفیع فضائل صدیقه کبری، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادر را به شما استادان، کارکنان و دانشجویان به ویژه بانوان خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین تبریک عرض نموده و سلامت و دوام توفیق همه به خصوص بانوان دانشگاهی را به برکت نام مقدس حضرت مرضیه طاهره (س) از پیشگاه خداوند سبحان آرزو می نمایم.

روز ولادت چنین بانوی والایی که به شایسته ترین وجه از سوی حضرت امام خمینی(ره) به عنوان روز زن و روز مادر نامیده شد جهت گیری بی نقص آن امام همام را در معرفی مسیر تعالی به زنان نشان می دهد.
امیدوارم با تکیه بر دانش و توان بانوان گرانقدر دانشگاه که خوشبختانه در تمامی مراتب دانشگاه از جمله اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان حضور فعال دارند، بتوانیم در راستای ارتقای پیشرفت و توسعه کشور گام های بلندی برداریم.

 اینجانب، ضمن تبریک این روز خجسته، روز ولادت حضرت امام خمینی(ره) را نیز تبریک و تهنیت می گویم و امیدوارم همه، توفیق بهره گیری از زلال معنویت حضرت صدیقه زهرا (س) را به دست آوریم و نیز امیدوارم محیط دانشگاه و محیط جامعه از عطر وجود آن بی بدیل خلقت معطر گردد.ان شاء الله.

دکتر اصغر کشت کار

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین