دکتر سید علی قاسم زاده طی نشستی که به مناسبت ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها و بزرگداشت مقام زن و روز مادر برگزار شد با بانوان دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه دیدار کرد.

سرپرست دانشگاه در این نشست که روز یکشنبه ۳ بهمن ماه و با حضور مسئولان اداره شاهد و ایثارگر دانشگاه برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و ابراز خرسندی از حضور در جمع بانوان دانشجوی شاهد و ایثارگر، گفت؛ حمایت از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را وظیفه خود میدانیم و امیدواریم با کمک این عزیزان فضای پر نشاط اخلاقی و علمی را در دانشگاه نهادینه نماییم.

در ادامه حجه الاسلام و المسلمین زارعی مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه ضمن تبریک این ایام ولادت پربرکت، مسیر حرکت ما هم همانند شهدا و جانبازان باید یک حرکت جهادی و ایثارگرانه باشد.

در ادامه این نشست دکتر خانلری مشاور رئیس در امور ایثارگران دانشگاه نیز در سخنانی کوتاه، ضمن تبریک ایام ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن، بیان داشت: هر چه داریم از برکت خون شهدا است و شهدا حق ویژه ای بر گردن ما  داشته و خواهند داشت.

در پایان این مراسم به رسم یادبود لوح تقدیر و هدایایی از طرف سرپرست دانشگاه به پاس قدردانی به بانوان دانشجوی شاهد و ایثارگر اهداء شد.