در بیست و هشتمین نشست هیأت رئیسه دانشگاه که روز دوشنبه ۴ بهمن ماه برگزار شد، از زحمات دکتر مهدی زندیه معاون پیشین پژوهشی و فناوری دانشگاه و همچنین دکتر روح‌الله بیات معاون پیشین امور بین الملل دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

 

دکتر قاسم‌زاده سرپرست دانشگاه ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و خیر مقدم به معاونین پیشین دانشگاه، خطاب به ایشان گفت: از زحمات و تلاش‌های چندین ساله عزیزان از صمیم قلب تشکر و قدردانی میکنم. شما از بزرگان و افتخارات دانشگاه هستید و امیدوارم از مدیران نسل جوان و با انگیزه که اکثرا از شاگردان شما هستند حمایت و همراهی کنید تا بتوانیم دانشگاهی در تراز انقلاب بسازیم.

حجت الاسلام زارعی، مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه نیز ضمن تشکر از زحمات معاونین پیشین دانشگاه گفت: جهش خوبی در زمان مدیریت دکتر زندیه در حوزه پژوهشی دانشگاه شاهد بودیم و امیدواریم دکتر قدیری که از پژوهشگران برتر دانشگاه است این مسیر را ادامه و شتاب بیشتری ببخشد.

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه ادامه داد؛ علی رغم تلاش‌های فراوان دکتر بیات، عوامل مختلف بیرونی مانع رشد دانشگاه در حوزه بین الملل شد و امیدورایم در دوره مدیریتی دکتر مولوی که از مدیران فعال و پرتلاش دانشگاه هستند شاهد توسعه بین المللی دانشگاه باشیم.

دکتر زندیه، معاون پیشین دانشگاه ضمن تشکر از برگزاری این مراسم و تبریک به دکتر قدیری، از معرفی ایشان به عنوان معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه ابراز خرسندی کرد و گفت: دکتر قدیری از پژوهشگران برتر و پرتلاش دانشگاه است که می‌تواند دانشگاه را از نظر پژوهشی به سرمنزل مقصود برساند.

دکتر زندیه با بیان اینکه؛ به همت اساتید، دانشجویان، مدیران و همکاران حوزه پژوهشی، توانستیم پیشرفت خوبی در این حوزه داشته باشیم، توصیه کرد: همکاری و کار گروهی در حوزه‌های مختلف دانشگاه توجه ویژه قرار گیرد و همچنین ارتباط با مدیران ستادی وزارت علوم در دوره جدید حفظ و افزایش پیدا کند تا دانشگاه جایگاه اصلی خود را در کشور پیدا کند.

معاون پیشین دانشگاه در بخش پایانی سخنان خود ضمن آرزوی توفیق برای تیم مدیریتی جدید دانشگاه گفت: بسیار خوشحالم که پس از ۸ سال کار اجرایی در دانشکده و حوزه معاونتی دانشگاه، در جایگاه خوبی قرار گرفتیم و امیدوارم این پیشرفت‌ها تداوم داشته باشد.

 

دکتر بیات، معاون پیشین امور بین الملل دانشگاه نیز ضمن تشکر از هیات رئیسه دانشگاه و آرزوی توفیق برای دکتر مولوی معاون جدید امور بین الملل، از مشکلات فراوان موجود و پیش روی دانشگاه در این حوزه گفت و افزود: علی رغم اینکه عوامل زیادی باعث شرایط موجود در حوزه بین الملل هستند اما دستاوردهای خوبی نیز داشته‌ایم که راه اندازی سایت دانشگاه به دو زبان بین المللی، راه اندازی سامانه جذب دانشجویان و همچین عضویت در چندین موسسه معتبر بین المللی از جمله آنها هستند.

دکتر بیات ادامه داد؛ علاوه بر جذب دانشجویان خارجی پیشنهاد میکنم بر گرفتن امتیاز پروژه ها و طرح های بین المللی نیز تمرکز شود تا هم جایگاه و اعتبار بین المللی دانشگاه افزایش یابد و هم از درآمد زایی این پروژه ها استفاده شود.

در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدیه ای از زحمات معاونین پیشین دانشگاه تقدیر شد.