حفظ سرمایه‌های گرانبها و پتانسیل های موجود، راه اندازی رشته‌های جدید، توسعه رشته های مهارتی، حمایت بیشتر از شرکت‌های دانش بنیان، افزایش جذب دانشجویان خارجی و ارتقای سطح معیشتی استادان و کارکنان از مهم ترین برنامه های آینده دانشگاه آزاد اسلامی قزوین است.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر اسماعیل زینالی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین در مراسم معارفه خود که در سالن آمفی تئاتر علامه رفیعی این دانشگاه برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و حلول ماه مبارک رجب در سخنانی با تشکر از زحمات صادقانه دکتر کشت کار گفت: بنده توفیق داشتم که ۲۵ سال خدمت گذار استان و جامعه ی علمی کشورم باشم و از اینکه دکتر طهرانچی به بنده اعتماد کرده و تصدی این پست را به من واگذار کردند بسیار سپاسگزارم و امیدوارم که امانتدار خوبی برای این حسن اعتماد باشم.

وی سپس با تشکر از روسای سابق دانشگاه آزاد اسلامی قزوین افزود: مطمئنا مدیران گذشته برای رشد و توسعه این دانشگاه زحمات بسیاری را متحمل شدند که جا دارد از آنان تقدیر و تشکر کنم.

دکتر زینالی در ادامه دانشگاه آزاد اسلامی را یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و یادآور شد: با حمایت های امام راحل و مقام معظم رهبری این دانشگاه تاسیس و راه اندازی شد و در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به عنوان یکی از پر افتخار ترین واحدهای این مجموعه عظیم شناخته می شود.

وی تصریح کرد: مطمئنا با همدلی و هم فکری استادان و کارکنان و حمایت مسوولان می توان رشد و تعالی بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی قزوین را در سطح کشور، منطقه و دنیا شاهد بود و امیدوارم این بزرگواران، بنده را در این راه سخت و دشوار حمایت کنند.

دکتر زینالی در پایان با اشاره به سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: این سند نقشه راه و ترسیم کننده مسیر برای رشد و توسعه بیشتر مجموعه عظیم دانشگاه آزاد اسلامی است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین در پایان گفت: افزایش بهره وری از طریق سرمایه‌های دانشگاه، نهادینه کردن منشور اخلاقی، مسئولیت پذیری و پاسخ گو بودن به نیاز‌های جامعه از طریق آموزش های مجازی و حضوری جزو اهداف و اولویت های ما خواهد بود.

در ادامه این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی حسینی، عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و حلول ماه مبارک رجب و تسلیت رحلت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در سخنانی با تشکر از زحمات صادقانه دکتر کشت کار برای دکتر زینالی در پست جدید آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

همه افتخارات به دست آمده در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، حاصل تلاش های مدیران، استادان، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه است

در ادامه این مراسم، دکتر اصغر کشت کار، سرپرست سابق این دانشگاه، ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و حلول ماه مبارک رجب در سخنانی با تشکر از زحمات مدیران، استادان، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه گفت: همه افتخارات به دست آمده در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، حاصل تلاش های مدیران، استادان، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه است.

وی در ادامه ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای دکتر زینالی در سمت جدید یادآور شد: از اینکه دکتر طهرانچی، ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی، حکم انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین را برای دکتر زینالی صادر کردند بسیار خوشحالم چرا که ایشان از همین مجموعه بوده و از مدیران با تعهد، متدین، انقلابی، متخصص و توانمند این دانشگاه محسوب می شوند.

دکتر کشت کار در پایان گفت: امیدوارم با حمایت مسوولان استان و مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان، رشد و توسعه بیشتر این دانشگاه را شاهد باشیم.

گفتنی است، دکتر کشت کار در حال حاضر به عنوان قائم مقام و معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی کشور مشغول به فعالیت هستند.

شایان ذکر است، در پایان این مراسم با حضور مسوولان، از زحمات دکتر کشت کار با اهدای لوح و هدایایی تقدیر و حکم انتصاب دکتر اسماعیل زینالی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین قرائت و به وی اهداء شد.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا را کلیک نمایید.