عباس کاظمی، مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار استان‌های پایگاه خبری دوم آذر، با اعلام خبر آغاز ثبت‌نام راهیان نور دانشجویی در قزوین گفت: مجموع فعالیت‌های بسیج در سطح کشور در راستای افزایش معنویت در فضای عمومی جامعه است و یکی از بزرگترین ظرفیت‌ها برای گسترش معنویت در جامعه راهیان نور است که ظرفیت آن قابل مقایسه با دیگر فعالیت‌ها نیست و همین موضوع عظمت آن را نشان میدهد.

کاظمی ضمن اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر نقش فناوری راهیان نور در انتقال ارزش‌های دفاع مقدس، بیان کرد: از برکات راهیان نور انتقال فرهنگ مقاومت وشهادت به نسل‌های جوان بوده است.

مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین در ادامه با بیان اینکه برای برگزاری این مراسم همه جوانب و ملاحظات بهداشتی در نظر گرفته شده است، افزود: زمان برگزاری این مراسم برای برادران از ۱۶ تا۲۰ اسفند و برای خواهران از ۲۱ تا ۲۵ اسفند سال جاری خواهد بود.

وی در پایان با بیان اینکه دانشجویان با تزریق واکسن کرونا می‌توانند در این اردو ثبت نام نمایند، خاطرنشان کرد: دانشجویان علاقه‌مند میتوانند با مراجعه و پیگیری از حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها نسبت به ثبت نام در این اردو اقدام کنند.