در سی‌و‌دومین نشست هیأت رئیسه دانشگاه که روز دوشنبه ۹ اسفندماه ماه برگزار شد، از زحمات دکتر بنیامین محبی، مدیر پیشین فنی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

دکتر قاسم‌زاده سرپرست دانشگاه در این نشست ضمن تبریک مبعث رسول اکرم(ص)، دکتر محبی را مدیری پرکار و خلاق خواند و ادامه داد: ایشان در معاونت عمرانی دانشگاه زحمات فراوانی کشیدند و یادگاران خوبی را بجا گذاشتند که واقعا جای تقدیر و تشکر دارد.

سرپرست دانشگاه از دکتر مهدی خانی نیز بابت قبول مسئولیت تشکر کرد و ضمن آرزوی توفیق برای ایشان، افزود: امیدواریم در دوره مدیریتی جدید نیز به پشتوانه تلاش، خلاقیت و بهره‌مندی از ایده‌ها و آرای صاحب نظران و به کارگیری همه ظرفیت‌ها و امکانات، در اجرای برنامه‌های توسعه و ارتقای کیفیت فنی، ساختاری و عمرانی دانشگاه موفق‌ عمل شود.

دکتر محبی مدیر پیشین دفتر فنی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه نیز در این نشست ضمن تشکر از فرصت به وجود آمده، از همه همکاران حوزه معاونت عمرانی تشکر کرد و اظهار کرد: دانشگاه را خانه خود میدانم و با افتخار برای هرگونه همکاری و کمک در خدمت دوستان خواهم بود.

وی دکتر مهدی خانی را فردی توانمند دانست و گفت: از این جابجایی خوشحال شدم و برای ایشان و مجموعه مدیریتی جدید دانشگاه آرزوی موفقیت دارم.

در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدیه ای از زحمات دکتر محبی تقدیر شد.