به گزارش گروه استان‌های پایگاه خبری دوم آذر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان در بیستمین سفر استانی خود، چهارشنبه میهمان مردم قزوین خواهد بود.

در جریان این سفر، رئیس جمهور ضمن دیدار با قشر‌های مختلف مردم، به بررسی نیاز‌ها و مسائل پیش روی استان قزوین خواهد پرداخت.

همچنین تعدادی از معاونان رئیس جمهور، وزرا، معاونان وزارتخانه‌ها و سازمان‌های کشوری در این سفر آیت الله رئیسی را همراهی می‌کنند.

شایان ذکر است پیش از این جلسه هماهنگی سفر استانی رئیس جمهور به استان قزوین به ریاست معاون اول رئیس جمهور و با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، وزرای نفت، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، علوم، تحقیقات و فناوری، ورزش و جوانان، آموزش و پرورش، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده و استاندار قزوین برگزار شده و طرح‌ها و پروژه‌های اولویت دار استان مورد بحث، بررسی و تصمیم گیری قرار گرفته است.

در این نشست همچنین پس از بحث و تبادل نظر و طرح نظرات و دیدگاه‌های معاونین و نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط، توافقات لازم به منظور اجرای طرح‌های اولویت‌دار استان قزوین انجام شد.