به مناسبت گرامیداشت مقام معلم و همچنین در آستانه فرا رسیدن هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، در مراسمی از زحمات مدرسان مرکز آموزش علمی کاربردی جمعیت هلال احمر قدردانی شد.

به مناسبت گرامیداشت مقام معلم و همچنین در آستانه فرا رسیدن هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، صبح روز شنبه ۱۷ اردیبهشت‌ماه در مراسمی با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از زحمات مدرسان مرکز آموزش علمی کاربردی جمعیت هلال احمر قدردانی شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه جامع علمی کاربردی و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ دکتر نگار صدریا رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جمعیت هلال احمر قزوین در این رابطه اظهار داشت: روز معلم یادآور شکوه و عظمت انسان‌های بزرگی است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت، زیباترین و ماندگارترین جلوه های عشق، معرفت و فداکاری را به نمایش گذاشته‌اند.

دکتر صدریا افزود: بدون شک جایگاه معلمین و اساتیدی که در کنار آموختن مباحث علمی، آموزگار اخلاق و فضایل اخلاقی هستند بسیار والا و شایسته تقدیر است و اساتید این مرکز علی‌رغم تمام کاستی‌ها بیشترین راندمان را در امر آموزش در رشته‌های مختلف را دارند. وی ادامه داد: در همین راستا به جهت تقدیر از این عزیزان برآمدیم تا بتوانیم بدین وسیله قدردان زحمات اساتیدی باشیم که با تربیت دانشجویانی خلاق، کارآمد و شایسته همیشه یاریگر این مرکز بوده و هستند.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان گفت: امیدوارم در جهت هدف و رسالت نظام آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی که تربیت نیروهایی متخصص و متعهد است گام‌های بلندتری برداریم و با توجه به اینکه این مرکز وابسته به جمعیت هلال احمر است در این خصوص نیز بتوانیم یاری دهنده بسیار خوبی برای جمعیت هلال احمر باشیم.

شایان ذکر است؛ در این پایان مراسم از مدرسان این مرکز به مناسبت روز معلم و هفته صلیب سرخ و هلال احمر با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.