با حضور دکتر جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین و دکتر میثم اکبرزاده رئیس دانشگاه پیام نور استان، تفاهم نامه همکاری مشترک در راستای اجرای طرح دستیار فناوری امضا شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، این تفاهم نامه در خصوص همکاری مشترک طرفین در ساماندهی و اجرایی نمودن طرح دستیار فناوری با هدف ایجاد فرصت‌های شغلی برای دانشجویان و دانش آموختگان در واحدهای فناور، تکمیل فرایند تبدیل ایده به محصول و تسریع روند انتقال فناوری، ایجاد زمینه‌های مشترک جهت بهره مندی از توانمندی‌ها و خدمات متقابل پارک و دانشگاه، تقویت واحدها و شرکت‌های دانش بنیان با تامین نیروی انسانی و افزایش اثربخشی فارغ التحصیلان در داخل کشور و جلوگیری از خروج نخبگان به امضا رسیده است.

طرح دستیار فناوری با هدف ایجاد فرصت های شغلی برای دانشجویان و تقویت مهارت ها و استعداد آنها از یک طرف و تقویت شرکت های دانش بنیان و خلاق با هدف تامین نیروی انسانی متخصص، با همکاری پارک های علم و فناوری کشور و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برنامه ریزی شده است.

دانشجویان متقاضی جهت ثبت نام و ارسال رزومه می توانند تا ۲۰ خرداد در سامانه طرح دستیار فناوری به نشانی: http://www.parkintern.ir مراجعه نمایند.