حسن ذوالفقارزاده مسئول و جواد جوادی شریف جانشین سازمان بسیج اساتید استان، عصر امروز ۲۱ خرداد ماه با جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین، ابتدا حسن ذوالفقارزاده مسئول بسیج اساتید در این دیدار تاکید کرد: بسیج اساتید یک تشکل انقلابی و علمی است که رویکرد اصلی آن حمایت است.

وی ضمن تاکید بر رویکرد حمایتی از پارک علم و فناوری قزوین، افزود: باید نقاط تماس سازمان بسیج اساتید با پارک را بررسی کنیم تا ببینیم چگونه می توانیم به پارک و شرکت های دانش بنیان  کمک کنیم و پارک  چگونه می تواند با حمایت از سازمان بسیج اساتید اندیشه های این سازمان را در جهت توانمندی و خدمت به نهاد علمی یاری کند.

در ادامه جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین با اشاره به اینکه زنجیره ارتباط بین دانشگاه، صنعت و جامعه خوب شکل نگرفته است، تصریح کرد: علت این مسئله محور نبودن این فعالیت‌ها است، درصورتی که مقام معظم رهبری نیز در دیدار اخیرشان با نخبگان بر روی مسئله محوری تاکید داشتند، در همین راستا پارک آمادگی دارد سازمان بسیج اساتید را برای کمک در قالب اندیشکده‌ها و کارگروه های تخصصی همراهی کند.

احمدی با اشاره به نقش مطلوب اندیشکده های زیر مجموعه این سازمان، افزود: ارتباط نزدیک زیر مجموعه های متناسب با پژوهش و فناوری می تواند بر هم افزایی بسیج جامعه علمی استان و پارک علم و فناوری قزوین برای رفع نیازهای عینی استان و حتی کشور بیفزاید.