استاندار قزوین با حضور در پارک علم و فناوری قزوین از محصولات فنورانه و غرفه های تولیدات شرکت های دانش بنیان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری قزوین؛ محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین عصر سه شنبه به همراه معاونان اقتصادی، عمرانی، سیاسی امنیتی و مدیرکل حوزه استاندار توسعه منابع انسانی با حضور در پارک علم و فناوری ضمن بازدید از دستاوردها و محصولات شرکت های دانش بنیان بیش از ۵ ساعت را با روسای دانشگاهها و شرکت های دانش بنیان سپری کرد تا نشان دهد به این واحدها اهمیت می دهد و در توسعه استان مصمم است از ایده ها و خلاقیت های نخبگان دانشگاهی بیشتر استفاده کند.

استاندار قزوین که با هدف آشنایی با توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان استان درپارک علم و فناوری حضور یافت با حوصله و صبوری از غرفه های شرکت های دانش بنیان و محصولات فناورانه بازدید کرد و ضمن گفتگوی صمیمانه با مسئولان و اعضای شرکت های دانش بنیان با مطالبات و خواسته های آنها و نیز چالش ها و مشکلاتشان آشنا شد.

دراین بازدید مسئولان شرکت های دانش بنیان برخی مطالبات خود را در خصوص تامین خدمات، کمک به بازاریابی و فروش محصول، استقرار درمنطقه ویژه، تسهیل در عقد قرارداد به بخش های دولتی، جدی گرفتن نخبگان و ایده های خلاقانه، استفاده از نخبگان در اتاق های فکر و مشارکت در تصمیم گیری های اقتصادی، مطرح کردند.

استاندار قزوین هم با اعلام حمایت جدی از شرکت های دانش بنیان ابراز امیدواری کرد از شرکت های دانش بنیانی که محصولات خود را به مرحله تجاری سازی رسانده اند پشتیبانی خواهد شد.

شرکت های کسبوم، گروه هنری نوید، بهبود گستران آراشیمی، تکتا صنعت البرز، یاس پردیس دارو، آشکار پرتو آریا، عمید پویا پرداز، صنایع روشنایی رساشید پایا، الماس فن آوران گیتی، پویاگران مینودری از جمله غرفه هایی بود که استاندار قزوین از آنها بازدید کرد.

در این بازدید میثم پیله فروش معاون اقتصادی، مهدی رجحانی معاون عمرانی، کبیری معاون سیاسی امنیتی و آقاسیدی مدیرکل حوزه استاندار، احمدی رئیس پارک علم و فناوری نیز حضور داشتند.