شرایط مهمانی در ترم تابستان و مهمانی و انتقال در ترم مهر ۱۴۰۱ اعلام شد +جزئیات

به گزارش خبرنگار دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر،معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی طی اطلاعیه ای شرایط مهمانی در ترم تابستان و مهمانی و انتقال در ترم مهر ۱۴۰۱ را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است، برای مهمانی در ترم تابستان، نیازی به ثبت درخواست در سامانه منادا نیست و صرفا با گرفتن معرفی نامه از دانشگاه محل تحصیل (واحد مبدا) و مراجعه به واحد مقصد امکان پذیر می‌باشد.

برای نقل و انتقال یا مهمانی در ترم مهر ۱۴۰۱، سامانه منادا به نشانی monada.iau.ir جهت ثبت درخواست دانشجویان، در روز‌های آینده فعال می‌گردد.

نداشتن منع ادامه تحصیل به دلیل شرایط آموزشی، انضباطی و نظام‌وظیفه و سپری کردن حداقل یک نیم‌سال در واحد مبدا ثبت‌نام (به جز واجدین شرایط مهمانی یا انتقال از بدو پذیرش) جزء شرایط عمومی در نظر گرفته شده است.

انتقال صرفا برای پذیرفته‌شدگان با آزمون و با توجه به ضوابط امکان‌پذیر است و انتقال و مهمانی دانشجویان دوره‌های خودگردان فقط به واحد‌های مجری دوره‌های خودگردان امکان‌پذیر است.

انتقال تنها در صورت وجود مقطع، رشته، گرایش و تطابق سال قبولی در واحد مقصد امکان‌پذیر است. انتقال در هر یک از مقاطع تحصیلی در نیم‌سال آخر تحصیلی ممنوع است.

انتقال و مهمانی از واحد الکترونیکی به سایر واحد‌های دانشگاهی ممنوع بوده و بالعکس با توجه به ضوابط امکان پذیر است. انتقال به واحد الکترونیکی برای پذیرفته شدگان با آزمون و بدون آزمون امکان پذیر است.