آغاز ثبت نام خوابگاه‌های دانشگاه الزهرا (س) از امروز / اسکان تعداد محدود دانشجویان با شرایط خاص

به گزارش خبرنگار دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر، معاونت دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) در اطلاعیه‌ای شرایط اسکان تابستانی خوابگاه‌های این دانشگاه را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: بر اساس مصوبه شورای اسکان دانشگاه ونظر به لزوم آماده سازی خوابگاه‌های دانشجویی جهت اسکان در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، خوابگاه تابستان صرفابه تعداد محدودی از دانشجویان با شرایط ذیل تعلق می گیرد:

▪زمان ثبت نام: از تاریخ ۱۳/۰۴/۱۴۰۱ الی ۲۰/۰۴/۱۴۰۱

خوابگاه تابستان به دانشجویان مقطع دکتری ورودی ۹۶ به بعد تعلق می گیرد. (منوط به ثبت درخواست انجام فعالیت پژوهشی–عملی در سامانه آموزش گلستان)

۱) دانشجویان کارشناسی ارشد ترم ۴ (منوط به ثبت درخواست انجام فعالیت پژوهشی–عملی در سامانه آموزش گلستان)

۲) دانشجویان کارشناسی ارشد ترم ۳ که پروپزال خود را مصوب نمودهاند (منوط به ثبت درخواست انجام فعالیت پژوهشی–عملی در سامانه آموزش گلستان)

خوابگاه تابستان صرفا ً به دانشجویان بین الملل که خانواده آنان خارج از ایران می‌باشندتعلق میگیرد.امکان اسکان دانشجویانشاغل و دانشجویانی که در دوره‌های آموزشی.. وشرکت می نمایند، وجود ندارد.

ب) شرایط اسکان خوابگاه درتابستان ۱۴۰۱

پذیرش خوابگاه تابستان به صورت ترمی است و پذیرش به صورت ترددی و مهمان امکان پذیر نمی باشد.

مجوز اسکان و تعیین اتاق در ترمتابستان منوط به پرداخت بدهی معوقه و پرداخت هزینه خوابگاه تابستان به صورت یکجا درابتدای ترم و درپورتال دانشجویی صندوق رفاه می باشد.

تبصره ۱:مبلغ اجاره بها، هر سال از طرف صندوق رفاه دانشجویان اعلام می شود.

تبصره ۲:پس از پرداخت هزینه، استرداد وجه واریزی امکان پذیر نیست.

ظرفیت کلیه اتاق‌ها درترم تابستان کامل (شش نفره) می‌باشد.

در طول تابستان به دلیل سمپاشی، نظافت، تعمیرات عمومی و سایر موارد غیر قابل پیش بینی، امکان جابجایی و انتقال به
گلستانی دیگر وجود خواهد داشت و دانشجویان موظف به همکاری خواهند بود.

تاریخ تخلیه وجابجایی از ساختمانی که برای خوابگاه تابستان در نظر گرفته شده است ۱۰ روز قبل از آغاز سال تحصیلی جدید خواهد بود.

لازم به ذکر است: آغاز ترم تابستان ۱۵  تیر تا و ۱۵ شهریور می‌باشد و تزریق سه نوبت واکسن کرونا شرط لازم برای اسکان و دریافت اتاق است.