به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری دوم آذر، با عنایت به نزدیکی ایام زیارتی اربعین سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه‌السلام و پیش‌بینی اربعین پر شور با توجه به تعطیلی دو ساله، هیئت رهروان شهدا به عنوان متولی کاروان اربعین دانشگاه صنعتی امیرکبیر از همه‌ی مشتاقان زیارت دعوت به پیش ثبت نام می‌نماید.

مشتاقان به این شرکت در کاروان راه بهشت می‌توانند از طریق آدرس https://heiat.aut.ac.ir اقدام به پیش ثبت نام کنند.

تاریخ پیش ثبت نام اولیه از روز پنج‌شنبه ۲۳ تیر ماه لغایت پنج‌شنبه ۳۰ تیرماه ۱۴۰۱ خواهد بود.

نهایی کردن پیش ثبت نام در سایت هیئت رهروان شهدا به معنای ثبت نام قطعی نخواهد بود و در صورت پر شدن کاروان، داوطلبین بر اساس اولویت‌های تعیین شده و یا تقدم نام نویسی، ثبت نهایی خواهند شد.

تمامی افرادی که مشتاق حضور در کاروان راه بهشت هستند، می‌بایست تا پایان تیر ماه در سامانه‌ی سماح ثبت نام کنند. عدم ثبت نام در سامانه‌ی سماح به معنای عدم پیش ثبت نام در کاروان است.

داوطلبین گرامی حتما به تاریخ گذرنامه‌ی خود توجه داشته باشند. حداقل اعتبار لازم برای سفر زیارتی اربعین ۶ ماه از موعد اعزام می‌باشد.

افراد مشمول خدمت سربازی که سنوات گذشته به زیارت عتبات مشرف شده‌اند از ثبت بازگشت خود به کشور در سامانه‌ی نظام وظیفه، اطمینان حاصل کنند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، تمامی داوطلبین می‌بایست دو دوز واکسن تزریق کرده باشند. ضمنا افرادی که از دوز دوم آن‌ها بیش از ۶ ماه گذشته باید دوز یادآور تزریق کنند.