به گزارش گروه استان‌‎های پایگاه خبری دوم آذر، سردار آتانی، فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی استان با اشاره به اهمیت جایگاه دانشجویان در پیشرفت کشور، گفت: دانشجویان در دوران دفاع مقدس هر آنچه که آموخته بودند را به میدان آوردند و در همان ابتدا از تاثیرگذاران میدان دفاع مقدس بودند.

سردار آتانی عنوان کرد: امروز نیز کشور به دانشجویان انقلابی در عرصه‌های مختلف نیاز دارد تا با فعالیت‌های علمی و جهادی خود کشور را به قله‌های پیشرفت در تمام عرصه‌ها برساند.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین بیان کرد: نقش بسیج دانشجویی پیوند دانشجویان نخبه و انقلابی به میدان دفاع از دست آورد‌های انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه امروز ایران در اوج قدرت و اقتدار است، افزود: یکی از ضروریات امروز جامعه و دانشگاه ما شناخت درست دشمن و اهداف او است و دانشجویان باید با حضور در میدان جهاد تبیین اهداف دشمنان را برای مردم بازگو نمایند.

در این مراسم از زحمات عباس کاظمی مسئول سابق بسیج دانشجویی استان تقدیر و ابوذرمحمدی به عنوان مسئول جدید ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین معرفی شد.