فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) قزوین گفت: دانشگاه محل تولید فکر و اندیشه انقلابی است و نباید این کارخانه تولید فکر در ساختمان دانشگاه محصور شود.

سردار رستمعلی رفیعی در مراسم معارفه مسئول جدید بسیج دانشجویی استان قزوین که در سالن همایش‌های شهید بابایی دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد اظهار کرد: دانشگاه محل تولید فکر و اندیشه انقلابی است و نباید این کارخانه تولید فکر در ساختمان دانشگاه محصور شود.

وی با بیان اینکه صدای ما باید به بلندی و گستردگی انقلاب اسلامی باشد، تاکید کرد: عملکرد موفق دانشجو در گذشته و مسئولیت تاریخی او باعث خواهد شد تا مطالبه برای در صحنه بودن دانشجو همیشه وجود داشته باشد.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین تاکید کرد: دانشجویان بسیجی همیشه در صحنه حضور داشته و در روزهای خوش و سخت و این ملت در کنار مردم بوده‌اند.

وی بیان کرد: در روزهایی که ملت درگیر سخت‌ترین جنگ تحمیلی بودند و کشور آمادگی لازم برای دفاع نداشت دانشجویان این آب و خاک با درکی درست و فهم منطقی از شرایط کشور در میدان دفاع از ملت حضور مؤثر داشتند.

رفیعی شرایط امروز کشور را نیز به مثابه یک جنگ تمام عیار دانسته و عنوان کرد: امروز نیز نیاز است دانشجو با بصیرت در میدان حضوری ماندگار داشته باشد.

وی حضور جهادی دانشجویان در عرصه‌های محرومیت زدایی را نیز یک نیاز مهم برای جامعه دانسته و عنوان کرد: حضور نسل جوان و دانشجو در میدان محرومیت زدایی همچون پروژه‌های جهادی عمرانی و مبارزه با کرونا باعث دلگرمی مردم است.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین با بیان اینکه میان بسیج دانشجویی حلقه اتصال دانشجو و سپاه است، گفت: سپاه در حوزه مبانی فکری و مدیریت فکری این گستره را در اختیار شما قرار داده و میدان جهاد را نیز به شما سپرده است.

رفیعی با بیان اینکه امروز در اوج اقتداریم، بیان کرد اگر مقتدر نبودیم در این نبردهای نابرابر بعد از دفاع مقدس دشمن شکل پدافندی به خود نمی‌گرفت.

در این مراسم با تقدیر از زحمات عباس کاظمی، ابوذر محمدی به عنوان فرمانده جدید سازمان بسیج دانشجویی استان قزوین منصوب شد.