به گزارش خبرنگار استانهای پایگاه خبری دوم آذر، جلسه ستاد اربعین دانشگاهیان استان قزوین با حضور ابوذر محمدی مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین، سید علی قاسم زاده سرپرست دانشگاه بین الملل امام خمینی (ره) و روسای دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان صبح امروز در محل سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه بین الملل امام خمینی (ره) برگزار شد.

محمدی درجلسه ستاد اربعین دانشگاهیان استان قزوین، گفت: حماسه اربعین یک رویداد بسیار مهم و تاثیرگذار است که باید با توجه به این جایگاه ارزشمند برای آن برنامه ریزی کرد و تسهیلات لازم را برای حضور پرشور دانشجویان استان قزوین در این رویداد بزرگ معنوی فراهم ساخت.

مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین در ادامه گفت: باید از ظرفیت‌های موجود بخصوص فضای مجازی استفاده کرد تا جاماندگان از سفر اربعین نیز از فضای معنوی ایجاد شده ایام اربعین بهره‌مند گردند.

در این جلسه سید علی قاسم زاده، سرپرست دانشگاه بین الملل امام خمینی (ره) عنوان کرد: باید از ظرفیت‌های موجود در دانشگاه‌ها برای حضور پرشور دانشجویان در این مراسم بزرگ معنوی استفاده کرد، زیرا پیاده روی اربعین فرصتی است برای کادرسازی و رشد دانشجویان در جهت تربیت مدیران آینده کشور و باید از این ظرفیت بوجود آمده به خوبی استفاده نمود.

وی در ادامه گفت: از روئسای دانشگاه‌ها، خواستار هماهنگی و همراهی و فراهم آوری تسهیلات لازم جهت شرکت دانشجویان در این مراسم عظیم فرهنگی شد.