در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری مراسم معنوی اربعین که با حضور اعضای ستاد اربعین دانشگاه های آزاد استان برگزار شد، دکتر اسماعیل زینالی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین بر حمایت این دانشگاه برای اعزام دانشجویان به کربلایی معلی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این جلسه که دکتر رضا شعبان نژاد، رییس دانشگاه آزاد اسلامی جنوب و غرب استان، دکتر بیت الله اکبری مقدم، سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع، مدیران فرهنگی و روابط عمومی واحد های استان و جمعی از مسئولین کانون های بسیج دانشجویی برگزار شد، دکتر اسماعیل زینالی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین، ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین علیه السلام و یاران با وفایش، بر حمایت این دانشگاه برای اعزام دانشجویان به کربلایی معلی تاکید کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی قزوین تمام سعی و کوشش خود را در جهت اجرای باشکوه اعزام دانشجویان این دانشگاه در برنامه اربعین حسینی به عنوان یک موضوع مهم فرهنگی به کار می گیرد.
در ادامه این مراسم، ابوذر محمدی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین، ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام عزاداری ماه محرم در سخنانی در خصوص اعزام دانشجویان در مراسم اربعین با صرف کمترین هزینه، گزارشی را ارائه کرد.
وی افزود: برای اعزام منسجم و باشکوه دانشجویان جهت حضور در مراسم اربعین در حال برنامه ریزی و هماهنگی با مسئولان کشور عراق هستیم.
در ادامه این جلسه، اعضای حاضر، نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.
گفتنی است، این مراسم به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد.