امروز دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۱، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور در بخش پسران با قهرمانی تیم استان کردستان (منطقه ۵) به کار خود پایان داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این مسابقات که با حضور ۷ تیم و به میزبانی این دانشگاه برگزار شد، تیم استان کردستان (منطقه ۵) موفق شد، در بازی فینال با نتیجه ۳ بر ۱ تیم استان البرز (منطقه ۹) را شکست داده و به مقام قهرمانی دست پیدا کند. تیم های استان های فارس (منطقه ۱) و تهران (منطقه ۷) به صورت مشترک به مقام سوم رسیدند. همچنین  در بخش انفرادی، علی اکبر حسینی از استان تهران موفق شد در بازی فینال ، علی نظری دیگر هم استانی خود از استان تهران را با نتیجه ۳ بر صفر شکست دهد و به مقام قهرمانی نائل شود. ماهان عبدی و رسا یاقسمت از استان تهران نیز به صورت مشترک به مقام سوم این مسابقات دست پیدا کردند.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که در سالن ورزشی امینی واحد قزوین برگزار شد، دکتر اسماعیل زینالی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین، ضمن خیر مقدم و تقدیر از برگزار کنندگان این مسابقات گفت: خیلی خوشحالیم که پس از دوران کرونا برگزاری مسابقات ورزشی را شاهد هستیم و امیدوارم واحد قزوین میزبان خوبی برای شما عزیزان بوده باشد.

وی در پایان ضمن تبریک به تیم های شرکت کننده و برتر این مسابقات برای آنان آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

در ادامه این مراسم، محمود کاکاوند، مدیرکل تربیت بدنی منطقه ۹ و دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین در سخنانی ضمن تشکر از عوامل برگزاری مسابقات، گزارشی را از روند برگزاری این مسابقات ارائه کرد.

وی در پایان از حمایت های دکتر زینالی، سرپرست دانشگاه و دکتر طارمی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برای حمایت جهت برگزاری مناسب این مسابقات تقدیر و قدردانی کرد.

در پایان با حضور مسئولان، به تیم های برتر مسابقات، جام قهرمانی و لوح تقدیر اهداء شد.