با توجه به اینکه انجمن علمی مامایی نیازمند جذب چهار نفر از اعضای شورای مرکزی انجمن بود ، فراخوان همکاری با انجمن تهیه و پوستر آن در گروه ها و تشکل های مختلف دانشجویان مامایی منتشر گردید . افراد داوطلب با دبیر انجمن علمی ، خانم احمدی ، ارتباط برقرار کرده و ایشان خلاصه ای از فعالیت های انجمن را برای دانشجویان داوطلب شرح دادند . همچنین آیین نامه انجمن های علمی کشور در اختیار آنان قرار گرفت و مطالعه شد . سپس فرم ثبت نام توسط داوطلبان تکمیل شد . معدل تحصیلی این دانشجویان توسط آموزش دانشکده مورد استعالام قرار گرفت و همه آنان دارای شرایط مربوطه بودند.

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۰۱ جلسه ای برای معرفی کاندیدها با حضور معاون فرهنگی دانشکده ، آقای مرادی ، کارشناس فرهنگی دانشکده ، خانم جمالی و اعضای انجمن علمی برگزار شد. چندین نفر از دانشجویان فعال علمی و فرهنگی به صورت داوطلب حضور به هم رساندند و به شرح توانایی ها و تجربیات خود در تشکل های دانشجویی و غیر دانشجویی پرداختند . سپس در جلسه ای جداگانه با حضور اعضای انجمن علمی و کارشناس فرهنگی از میان داوطلبان مذکور چهار داوطلب انتخاب و برای استعلام و نتیجه نهایی ارسال شد .

طبق استعلام انجام شده و اعلام نتیجه نهایی از طرف کارشناس فرهنگی محترم ، خانم ها :

مائده میراشه (عضو اصلی)

محدثه خدادادی (عضو اصلی)

فائزه کمالی نژاد (علی البدل)

زهرا فولادی (علی البدل)

لذا با اکثریت آرای اعضای انجمن علمی انتخاب شدند. همچنین سرکار خانم زینب کشاورز که از اعضای انجمن علمی بودند و در حال فارغ التحصیلی می باشند ، به دلیل آن که از استعداد های درخشان هستند ادامه ی همکاری خود را با انجمن در مقطع کارشناسی ارشد در طی ترم های آتی ، اعلام کردند.