امروز سه شنبه ۸ شهریور، در جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۱ استان و گرامی داشت شهدای کارمند، دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با کسب عنوان دستگاه اجرایی برتر در بین سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان، افتخار دیگری را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، در این مراسم که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد ابوترابی فرد، امام جمعه موقت تهران، مهندس رجب رحمانی، رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین، در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری برگزار شد، از سوی دکتر محمد مهدی اعلایی، استاندار قزوین ، لوح و تندیس دستگاه برتر استان در بخش تحقق شعارامسال ” سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین” و نیز اقتصاد دانش بنیان به دکتر اسماعیل زینالی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قزوین اهداء و از زحمات این دانشگاه در سال ۱۴۰۰ تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است، از بین سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان ۳۰ سازمان به عنوان برگزیده استانی انتخاب و معرفی شدند که برای اولین بار، دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به عنوان یک دستگاه غیردولتی موفق شد؛ در میان ۱۱۷ سازمان و دستگاه اجرایی استان حائز رتبه برتر و شایسته تقدیر شود.
شایان ذکر است؛ سازمان مدیریت برنامه و برنامه ریزی استان، مسئولیت برگزاری و ارزیابی دستگاه ها را در این جشنواره  با شعار “دولت مردمی، نظارت عمومی و مشارکت نخبگانی” بر عهده داشت.
یادآور می شود، جشنواره شهید رجایی همه ساله با هدف بررسی عملکرد سازمان ها و دستگاه های اجرایی و در راستای توسعه سلامت اداری و ارتقای سطح کیفی خدمت رسانی ادارات به مردم  و در در سه بخش شاخص های استانی، عمومی و اختصاصی، برگزار می شود.